Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 466 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega

Wchodza na film do kina i zawsze publika do dzieciaki z gimnazjum lub starsze sebixy gdzie nawet nie wywiązuje się scena ale pada pare " k...a,k...a, ch..j" i cala sala jest posikana ze smiechu po prostu nie da sie tego ogladać w kinie, w domu jest nieco lepiej ale wtedy wychodzi taniość i prostota tego produktu, ogolnie oceniam wszystkie jego filmy na 3/4 zależy od nastroju, poziomu kiepskiego sredniaka gosciu nie potrafi przebić.

myslaw_lukasik

O dokładnie tak.
Mam wrażenie że wręcz celowo robi się filmy bardzo proste, wręcz żałosne by ludzi ogłupiać.
Kiedyś Polska kinematografia była bardzo dobra, starzy Aktorzy potrafili grać i naprawdę grali, filmy wręcz kultowe.
Teraz? Aktorzy młodzi nadają się tylko do grania w na dobre i na złe czy ukryta prawda.
Ja np. kobiet mafii vegi nie oglądałam.
Ale powiem szczerze iż powodem ku temu był zwiastun. Kiedy to obejrzałam  jak aktorka chyba 10 raz powtarza jedno zdanie " jestem królową mafii"... " Jesteś przecież królową mafii!
- no właśnie jestem królową mafii" Jezu to myślałam że zaraz furii dostanę jak jeszcze raz usłyszę to samo zdanie powtarzane milion razy w jednym zwiastunie.

Może dla współczesnej gimbazy to zabawne, aktualna młodzież nie ma dużych oczekiwań więc robi się płytkie filmy. I strasznie złe......
Wszystkie te bit bulle vegi też są złe.
I wogóle nie śmieszne. Poziom bardzo niski....
Brakuje w Polsce dobrych Aktorów i dobrych filmowców. Ale nie takich którym się wydaje że są dobrzy. Tylko naprawdę z talentem

olaglaz1991

Podaj jakieś kultowe filmy i które?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones