Paul Bettany

8,0
32 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

7 miejsce dla człowieka o którym nikt nie słyszał??!! Dajecie mu wysokie oceny ,bo ma zagrać Papałe .... Żal mi was.

Chemichael

Czy tam Ks.Popiełuszke ;D =]]] Tak samo duża pomyłka jak jego 7 miejsce

Chemichael

Czy to nie dziwne? Wszystkie osoby, stające w jego obronie, są płci żeńskiej ;] loled

gomez112rs

Piękny umysł
Firewall
Obłędny rycerz
Kod da vinci
Rachunek sumienia
Wimbledon

to chyba słyszałam o nim i mam prawo ocenić jego grę aktorską. Zwłaszcza, ze nie oceniam jego urody (jak to często bywa..."jest śliczna jest zgrabna i jest powabna dlatego jest najlepsza aktorką aktorką" albo 10/10 jest śliczna;/) Więc wypowiedz ze ma wysoką note bo głosują na niego laski albo ze ma zagrać kogos tam...jest nie na miejscu;/

Chemichael

Nie sądzę, aby dostawał wysokie oceny za to, że ma zagrać księdza. Myślę, że dajemy mu, bo jest wyśmienitym aktorem. Czy tak mało znany? Nie powiedziałabym. Dałam mu ocenę już dawno - dostał 9. Zastanawiam się czy nie podwyższyć...
Paul to niesamowity i wyjątkowy aktor. Bardzo utalentowany. Ma na swoim koncie pare znakomitych ról. Jakie? A nawet ta w Kodzie da Vinci. Film średni, ale Bettany zagrał wspaniale.

Uważam, że 7 miejsce dla niego nie jest błędem. Wg mnie dorównuje większości w pierwszej 10. A że nikt o nim nie słyszał? Wielu o nim słyszalo... a jeśli nie - to ich problem. Wiesz jak wielu ludzi nie słyszalo o powiedzmy Marlonie Brando?! Dla mnie jest to nie do pomyślenia, ale jednak są i tacy... =)

Chemichael

o paulu jeszcze niewielu słyszało, ponieważ jedyny prawdziwie kasowy film, w jakim zagrał, to kod ldv i ewentualnie firewall. ale przecież to, że nie gra w jakichś superprodukcjach, nie oznacza, że nie jest utalentowany. również uważam, że w zupełności dorównuje talentem innym aktorom z pierwszej dziesiątki, jest wyjątkowy i teraz tylko kwestia czasu, zanim usłyszy o nim większe grono.
poza tym chwali mu się, że nie spadł szybko z rankingu, inni aktorzy jak wchodzą do pierwszej dziesiątki, to spadają niesamowicie szybko przez jedynki dawane tym wszystkim fanom wielkich legend kina, a paul się jednak utrzymał :)

Chemichael

Paul Bettany jest jednym z moich ulubionych aktorów od wielu lat. I dlatego dostał ode mnie "9". Jest bardzo utalentowany. A że Ty o nim nie słyszałeś, to już Twoja sprawa.

Chemichael

Wystawiłam Paulowi najwyższą ocenę rok temu i również nie sądzę, żeby kunsztem aktorskim odstawał od pierwszej dziesiątki. Obejrzyj chociażby "Piękny Umysł" albo "Dogville" - to naprawdę świetny aktor, możliwe, że najlepszy ze swojego pokolenia.

Chemichael

to, ze Ty nie slyszales, nie oznacza, ze inni nie slyszeli:)

Chemichael

jeszcze o nim usłyszymy - na pewno !

Chemichael

Zanim go ocenisz to wpierw obejrzyj z nim jakiś film.

Paul jest bardzo dobrym aktorem, w każdej roli sie sprawdza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones