Paul Bettany

8,0
32 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

Jest śliczny ale nie podobał mi się w "Kod Da Vinci" był jakiś dziwny.W "Obłędny rycerz" był świetny,tak samo w "Atramentowym sercu" ale tylko on tam dobrze grał:)

marina681

W 'Kodzie da Vinci' był według mnie najlepiej grającym aktorem ;D Świetnie pokazał postać Silasa.

like_a_dream

no dokładnie, rola Silasa zagrana przez Bettany'ego to największy plus tego filmu

Lightenvoy

Kurcze no dobra przyznaje był dobry, ale zagrał tak realistycznie że naprawdę .....(brak mi słów) :P

marina681

Silas to jego najlepsza rola. Idealnie zagrał te postać... Lepiej się chyba nie dało...

marina681

Ja, jak na razie widziałam Atramentowe serce, Kod da Vinci, Wimbledon, Piękny umysł i Legion z jego udziałem. Polecam obejrzeć wszystkie...
W planach mam Darwin. Miłość i ewolucja a także Obłędnego rycerza i Księdza.
Przyznam, że w sumie każdy z nim film mi się podobał, bo jak już gdzieś napisałam - Paul ratuje niektóre filmy swoim kunsztem aktorskim i mimo, że filmy są zwyczajnie słabe, to i tak miło je się ogląda. ;-)
Pozdrawiam wszystkie fanki i fanów Paula.

Enigmatic_Smile

Coś w tym jest co napisałaś. Ciacho niezłe, gra ciekawie - bardzo lubię tego aktora :) I tak jak powiedziałaś - nawet jak słaby film jest, to on dużo swoją osobą nadrabia :)

marina681

W Kod Da Vinci był najlepszy z całej obsady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones