Paul Bettany

8,0
32 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

Coż, nie jest jakiś super przystojny, ale okropny nie jest na pewno. Facet po prostu musi mieć to coś i on to właśnie ma...

Kira_18

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100%............:))

POZDR.

Kira_18

no cóż, może mam spaczony gust, ale imo Paul jest megaprzystojny ;d uwielbiam jego typ urody. Ale fakt, faktem - to wszystko też za sprawą tego sławetnego "czegoś", które niewątliwie ma ;)

Kira_18

Zgadzam się, jakimś wyimaginowanym ideałem nie jest, ale ma to coś ;]
Poza tym tacy wymuskani, super idealni, jakich się widzi w gazetach faceci, w rzeczywistości tacy boscy wcale nie są, o kim zresztą każdy wie. ;] Photoshop rządzi. ;]

Resa

Błąd :P
Nie ,,o kim" a ,,o czym"

W dodatku preferuję ten typ urody, więc fakt faktem dla mnie akurat jest bardzo przystojny ;]

Kira_18

Czy ja wiem. Dla mnie jest bardzo przystojny. Nie jest to typ urody jaki dominuje w kolorowych magazynach (czyt. wytapetowane, napakowane pedałki). Jest naturalny i to jest wielki plus! Osobiście preferuje takich "niedoskonałych" mężczyzn.

Revenga

jestem za ... :)) ma specyficzną naturalną urodę ... a że mam słabość do blondynów to jush inna historia ... ;p mnie się tam podoba ... jako aktor i jako urokliwy facet :)

Revenga

Revenga zgadzam się z Tobą w 100% z naciskiem na ostatnie zdanie. Wystarczy się jemu przyjrzeć przez chwilę i naprawdę ciężko od niego( a może od jego oczu, które są takie ' myślące ') oderwać wzrok, wydaje mi się, że ogromny wpływ na to też mają role jakie ma i w jaki sposób gra. Nie uważam, że jest ideałem, on nie jest nawet w moim typie, ale osobiście uważam, że to facet z krwi i kości i jest godny choć jednego głębszego spojrzenia. Większość aktorów jest obojętna, ale Paul Bettany chyba taki nie pozostanie .. ;)

izabella_b_2

trudno się z Wami nie zgodzić ;) dla mnie osobiście ważne jest by aktor miał to "COŚ" o którym pisałyście. Paul ma. Nie jest doskonały, ale przez to interesujący. Co by nie zagrał-przekonuje mnie. Ach i uwielbiam sposób, w jaki on wymawia słowo "pathetic" ;D
pozdr.

The_Carnival_Is_Over

Hehe, jaka szczegółowa konkretnie słowo lubić to już coś :P :)
Ja ogólnie lubię jak Paul cały alfabet wymawia, bardzo lubię jego sposób mówienia i głos.

Kira_18

Dziekuję , miło mi że tak o mnie myślisz . Ale znamy się ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones