Paul Bettany

8,0
32 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

jako Silas był świetny..ah ta scena biczowania...:)) na prawde bardzo dobrze zagrał..Musze jeszcze obejrzeć z nim pare filmów, bo widziałam tylko 3 .
Poza tym jesli chodzi o jego urodę to tak jak juz gdzies nizej jest napisane " on ma w sobie "TO COŚ " :))

pozdr.

użytkownik usunięty
_Jacinda_

ta scena była straszna :( biedy Silas.
Niby taka drugoplanowa rólka a obok Ian'a McKellen'a zagrał najlepiej. Odnoszę wrażenie, że z tego filmu wszyscy wychodzą jako fani Siliasa. ;)

Silas od poczatku byl moja ulubiona postacia w ksiazce.Przerazajacy,a mimo to potrafil kochac swojego mentora Aringarosse.Cudowna postac,najbardziej zlozona psychologicznie.Tyle juz pochwal posypalo sie z moich ust dla Paula.Ale fanka to ja jestem Hanksa=)Choc Bettany wypadl lepiej=)

Alexz_5

FANCLUB SILASA... :)))

ZAPRASZAMY.......

http://www.filmweb.pl/user/424309/+Jacinda+.html [www.filmweb.pl/user/424...]

Dokładnie tak. Silas i Teabing - najlepsze kreacje aktorskie. A reszta - mym skromnym zdaniem, raczej średnio.

_Jacinda_

Jak tylko zaczęłam czytać "kod da Vinci" postacią,która zwróciła moją uwagę był Silas. Dlatego byłam ciekawa kogo wybiorą do tej roli, jak aktor sprosta wyzwaniu.
Muszę przyznać, że Paul Bettany świetnie sobie poradził. Silas może nie był głównym bohaterem,ale z pewnością to właśnie jego zapamiętają ludzie.

_Jacinda_

Chciałam tylko powiedzieć, ze w scenie biczowania zabrakło mi czegoś... dokładnie nie wiem czego, ale mam przeczucie, że można by ją zrobić lepiej ;) Mam pewny niedosyt :P

Reeze

Tiaa, pewnie lepsza bylaby taka jak w Pasji? Buehuehue

Winston_Wolf

Taaa...ja tez czuje pewien niedosyt,ale dlatego,iz nie pokazali ciala Paula w calej okazalosci xD

Alexz_5

Absolutnie zgadzam się z Black Lady5 (lol) :D

_Jacinda_

Ja na scenie biczowania to aż oczy zamknełam ^^

eat

Jeszcze nie ogladałam filmu ... :(
Ale na zwiastunach wyglada to wystrzałowo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones