Paul Bettany

8,0
32 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

A glosno sie zrobilo o nim dopiero po tym gniocie Kodzie [...] . Swietny i sympatyczny aktor i az dziwi ze dopiero teraz zostal dostrzezony. Moze trzeba zagrac w komercyjnym gniocie zeby cie wieksza liczba ludzi zauwazyla??

Kephir

Spokojnie^^
Ja Paula: * doceniłam dużo wcześniej (myślę, że reszta tesh), więc po co ten bulwers?
Co do opinii o filmie to mogę się zgodzić w 1/4.
A poza tym.
Jedno wiem - "Kod" na pewno lepszy niż "Wimbledon" ^^

fleUr_henry

o ja......

"az dziwi ze dopiero teraz zostal dostrzezony"

Silasem (chodzi o postać ) zaczęłam sie "podniecać" w trakcie czytania ksiażki (a Paul tylko udoskonalił tą postać swoja grą w filmie) ....

a Paul'em (aktorem) "podniecałam'' sie juz wcześniej..... ;P

hehehe....

_Jacinda_

"Swietny i sympatyczny aktor i az dziwi ze dopiero teraz zostal dostrzezony."-no właśnie AKTOR, a my się podniecamy postacią,a nie aktorem-przynajmniej JA ;)
Ale racja,że Paul'a po raz pierwszy zobaczyłam w Pięknym umyśle i chociaż Crowe go przyćmił,to i tak zaraz po nim był najlepszą postacią i kreacją w tym filmie :)
A Wimbledon to jednak słaby film...na pewno gorszy od Kodu :)
Pozdrawiam!

Kephir

Paul Bettany to bardzo sympatyczny aktor, widziałam go juz w...4 filmach ( chyba) Silas w jego wykonaniu to mistrzostwo swiata!

MIRA EL ESPECTRO ( ;) )

tunia

ja Paula widzialam w Wimbledonie, Pięknym usmysle i w Kodzie i uwazam ze to swietny aktor

użytkownik usunięty
Kephir

"Kodu..." nie widziałam, ale Paula znam z innych filmów. Świetny był w "Panu i władcy..." i "Rachunku sumienia"; był jedynym powodem zeby obejrzeć "Obłędnego rycerza" ;) ciekawe co będzie dalej z karierą Bettany'ego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones