Paul Dano

Paul Franklin Dano

8,2
28 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Dano

Ode mnie Gościu ma dychę. Kropka.
Jestem właśnie po lekturze Labiryntu. Kolejny raz mogłam liczyć na dobre kino z jego udziałem. Robi wrażenie.

iguska

Paul jest mega charyzmatycznym i zdolnym aktorem... ;)
Na wyróżnienie zasługuje jego przenikliwy głos... W "There Will be Blood" był znakomity... Jestem pod wrażeniem jego kunsztu aktorskiego... Czapki z głów... ;)
Życzę mu samych wspaniałych ról..... Mam nadzieję, że jego kariera się rozkręci...

ElectricalStorm

To fakt dość chararyzmatyczne role wybiera, ale z uwagi na jego urodę myślę, iż wręcz to dodaje jego urokowi smaczku. Poza tym koleś naprawdę wymiata grą:)!!!

dominika_gogolek

prawie zawsze gra świrów ewentualnie ludzi jak to nazwałeś ,,charyzmatycznych" ale robi to rewelacyjnie nie wiem czy to talent czy taki jest... ciekawe czy zobaczymy go kiedys w mniej ambitnym repertuarze np. transformers czy szybcy i wsciekli i koga miał by tam grać ??:)

parker

jakiegoś świra pewnie. :)

iguska

za rolę w "There Will Be Blood" bardzo mocna dycha.

iguska

Faktycznie dobrze sobie radzi. Bardzo dobrze gra wkur.i@jących bohaterów. To też trzeba umieć.

iguska

Niezły wpi3rdol tam dostał :)

iguska

Widziałam kilka filmów z jego udziałem i przyznaję, że zawsze staje na wysokości zadania. W przyszłości to może być jeden z najciekawszych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones