Paul GrossI

Paul Michael Gross

7,0
534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Gross

film

użytkownik usunięty

mam pytanie a zarazem prośbe do was!!!!
jaki jest najlepszy film z paul'em gross'em.doradzcie mi oki;a i jeszcze jedno jak tu wstawic zdjecie jakies;bede wdzieczna za odzew;pozdr

Oglądałam tylko kilka filmów z jego udziałem. Najbardziej do gustu przypadł mi Cold Comfort. Stary film, pierwsza, poważna rola Paula, ale zagrał genialnie. Równie dobry jest Aspen Extreme, chociaż oglądałam tylko wersję bez napisów. No i oczywiście Passchendaele, który zdobył sześć nagród Kanadyjskiej Akademii Filmowej. Są też takie filmy z jego udziałem, które wybitnie mi się nie podobały :-)

Ja ostatnio jestem pod urokiem serialu "Eastwick" jak dla mnie jest super.Poza tym podobały mi się też: "Men with Brooms", "Aspen Extreme" oraz "Passchendaele". Na obejrzenie czeka "Wilby Wonderful" więc na jego temat nie mam jeszcze zdania. Z tego co obejrzałam urywkami to myślę, że zapowiada się całkiem nieźle.
Vento, możesz napisać, które to filmy wybitnie Ci się nie podobały?

Nikitka

Na tym "zaszczytnym", pierwszym miejscu są Miejskie Opowieści. Moim zdaniem totalna porażka. Cały czas coś jarają i kombinują, jak, kiedy i kogo wyciupciać (wybaczcie określenie). Eastwick ujdzie w tłoku tylko ze względu na Paula. Poza nim nie ma tam absolutnie nic ciekawego. Nie mogę strawić również humoru Men With Brooms. Oglądałam również Wilby Wonderful, 20000 Mil Podmorskiej Żeglugi i H2O, takie średniaczki, chociaż ten ostatni nieco lepszy.
A właśnie, ma ktoś napisy do Wilby Wonderful i Aspen Extreme?

vento

Z niecierpliwością czekam też na Gunless, ciekawie się zapowiada :-)

użytkownik usunięty
vento

a jeszcze jakies propozycje mi podacie.jak wczesniej wspomnialam to zaczelam ogladac paul'a jak powtorzyli serial due south.wczesniej nie interesowalam sie az tak jego kariera,ale postanowilam zaczac ogladac znim filmy,bo podoba mi sie jakgra w serialu.lepiej pozno niz wcale co nie hehe.dlatego mam prosbe jeszcze raz wszyscy doradzcie mi jakie sa najlepsze filmy i seriale z nim?!?!?!?!?!z gory dziekuje;*pozdr.

Chciałabym też zobaczyć "Murder Most Likely". Niestety nie załapałam się na seans w TV Puls, a w internecie nigdzie nie mogę go znaleźć. Może ma ktoś na niego jakieś namiary?

użytkownik usunięty

dzięki dzięki.wybór nie jest łatwy ale napewno coś ciekawego obejrze.cholera,że na pulsie nie widzialm z nim filmu chociaż mam ten kanał.niedawno na TVP2 oglądałam z nim jakiś film ale nie pamiętam już tytułu;był chyba jakimś premierem czy kimś w tym stylu.w jakieś mahlojki był zamieszany jak dobrze pamietam.ale film był nawet ciekawy:-)
a jak wy wstawiliście sobie focie,próbowałam ale jak widać nie wyszło.odpiszczie.

Klikasz swój nick, wybierasz w ustawieniach zmień zdjęcie, klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie z dysku komputera, klikasz wgraj zdjęcie, a na koniec zapisz zdjęcie. Gotowe :-)

użytkownik usunięty
TakaSobieJa

Dziękuję;****Ty jedna mi powiedziałaś jak to zrobić.
Teraz na przyszłość już będę wiedziała jak to zrobić.
Jeszcze raz dzieki.
Buziaczki i pozdrowienia dla Ciebie:D

Najlepszy jest zdecydowanie "Slings and Arrows" - REWELACJA!!!

stanisz

Zgadzam się, "Slings and Arrows" jest poprostu fenomenalne, poz tym, dobre jest też Paschendaele i Cold Comfort

Może ktoś słyszał coś o filmie z 1992 r. "Buried on Sunday". Tego filmu nie ma w filmografii aktora, a grał tam na 100%.
Tutaj dowód http://www.youtube.com/watch?v=B-XnOI8OfAs

kh77

Ja słyszałam. Paul gra w nim rolę... księdza, i to nie całkiem świętego... Więcej o filmie tu: http://paulgross.org/bos.htm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones