Paul McCartneyI

James Paul McCartney

7,8
950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul McCartney

Sto lat! Paul ma dziś 69 urodziny.Niech nam geniusz żyje jak najdłużej.

needle999

67, ale niech żyje jak najdłużej, najgenialniejszy muzyk wszechczasów!!!!!!!!!!!

number_nine

No ;) wszystkiego najlepszego!!

needle999

Geniusz? Wiesz dziecko w ogóle co znaczy to słowo? Geniuszami jeśli chodzi o muzykę byłi na przykład Bob Marley, 2Pac, Michael Jackson, ale na peno nie on. Naprawdę zastanówcie się co piszecie i sprawdźcie czasem troche ambitniejsząś muzykę a nie tylko Justin Bieber, The Beatles, Lady Gaga, US5 itd. Szlak mnie trafia jak ktoś używa słowa geniusz na kogoś takiego...

DarkHunter

"a nie tylko justin bieber, the beatles Lady Gaga...".... hahaha padłam jak to zobaczyłam xD Nie będę się wykłócać na temat wyższości muzyki The Beatles nad muzyką 2Paca bo każdy ma prawo do własnej opinii, aczkolwiek nie porównywałabym zespołu, który tak wiele zrobił dla muzyki z zeszmaconym "artystą" :] jak bieber. Piosenki Fab4 były bardzo ambitne, ale jeśli ty, drogi DarkHunterze posłuchałeś tylko ich rock'n'rollowego albumu "please please me" albo "hard days night" to daruj, ale nie wiesz nic o muzyce The beatles. Oni właściwie cały czas się rozwijali... Wystarczy spojrzeć na album (pewnie nie raz przez fanów Beatlesów Ci polecany...) White Album albo Revolver. Oni wyszli ponad taki "szablon", jak dla mnie dzięki temu ich muzyka oraz teksty są ponadczasowe.... Stanowili pewnego rodzaju przełom razem z led zeppelin...

Chodzi o to, że każdy z tych, których wymieniłeś - Jackson, Marley itp. mieli swój wkład w rozwój muzyki... ale o tym, że Beatlesi są GENIALNYMI artystami świadczą suche fakty - najwięcej sprzedanych płyt, Beatlemania, ich album Stg. Pepper zajmuje 1 miejsce na liście albumów wszech czasów (a chyba 4 - ale nie jestem teraz pewna - są w pierwszej dziesiątce) ,tak samo z piosenkami - na liście "500 najlepszych" najwięcej, bo 23 miejsca zajmują Żuczki...

Także z całym szacunkiem dla 2Paca muzyka Bitelsów to Geniusz... ale jak już wyżej napisałam, każdy ma prawo do swojej opinii... Nie mogę tylko z Twojego porównania Fab4 do US5 :D Hahaha
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Weroniqe_19

Dark Hunter, kretyn z ciebie i marna prowokacja

ja tam się nie będę kłócić, tylko złożę życzenia.
100 lat i wszystkiego najlepszego!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones