Paul McCartneyI

James Paul McCartney

7,8
950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul McCartney

dla mnie najwieszky geniusz muzyki jaki byl. wplyw jaki wywarl beda niekwestionowanym liderem beatlesow na innych muzykow byl ogromny a jego solowe kawalki tez sa dobre.

Adkaaa

Niekwestionowanym liderem? Wybacz, ale ja jednak to zakwestionuje!
Beatlesi nie mieli leadera, sami to mowili, a gdyby mieli, to na pewno nie bylby nim Paul... To John stworzyl zespol i to takze John przyczynil sie najbardziej do jego rozpadu.
Cytat:
'Razem posbilismy swiat, osobno nie zdolalibysmy nic zrobic. Paul byl zbyt slaby, George zbyt cichy, ja za malo podobalem sie dziewczynom, a Ringo byl perkusista.' (J. Lennon)

Piratomanka

Co tzn Paul byl zbyt slaby????
Moim(nie tylko moim) zdaniem byl najlepszy i najbardziej utalentowany z calej czworki!
Bardzo szanuje Johna Lennona ale bardziej jako muzyka a nie jego ekscentyczne wypowiedzi!
"Paul zbyt slaby"-czyzby leczyl swoje beatlesowskie kompleksy, on sie malo podobal dziewczynom, a co do ma do rzeczy, duzo brzydali zrobilo kariere!
Lennon byl ekscentrykiem i nie bral bym jego wypowiedzi zbyt na serio choc muzykiem byl super, Paul McCartney moim zdaniem JESZCZE LEPSZY, mialem byc przyjemnosc niedawno na jego koncericie, uwierz mi trzyma sie dobrze a Johnowi niech ziemia lekko bedzie.

Piratomanka

Co tzn Paul byl zbyt slaby????
Moim(nie tylko moim) zdaniem byl najlepszy i najbardziej utalentowany z calej czworki!
Bardzo szanuje Johna Lennona ale bardziej jako muzyka a nie jego ekscentyczne wypowiedzi!
"Paul zbyt slaby"-czyzby leczyl swoje beatlesowskie kompleksy, on sie malo podobal dziewczynom, a co do ma do rzeczy, duzo brzydali zrobilo kariere!
Lennon byl ekscentrykiem i nie bral bym jego wypowiedzi zbyt na serio choc muzykiem byl super, Paul McCartney moim zdaniem JESZCZE LEPSZY, mialem byc przyjemnosc niedawno na jego koncericie, uwierz mi trzyma sie dobrze a Johnowi niech ziemia lekko bedzie.

Adkaaa

Był zbyt słaby w sensie, że nie wytrwałby długo sam w świecie show businessu, John nie podważa tutaj talentu McCartneya. Może i dużo brzydali zrobiło karierę, ale przyznasz, że żaden nie miał u stóp całego świata, jak Beatlesi.
A John nie miał żadnych beatlesowskich kompleksów.

Skoro nie bierzesz jego wypowiedzi na serio, czym się tak oburzasz?

Piratomanka

ja uwielbiam całą czwórkę jako najbardziej doskonały zespół na świecie, ale moim faworytem i tak jest Paul :)

Obydwoje- i John i Paul byli bardzo utalentowanymi muzykami, ale Paul wzbudza we mnie dużo więcej sympatii :) a z Johna potem był straszny hipis...


no.

Ale ogólnie- Beatlesi górą ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones