Paul McCartneyI

James Paul McCartney

7,8
950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul McCartney

zastanawiam się, czego najbardziej lubia słuchać filmwebowicze? powiedzmy, że w okresie po Beatlesach.
ja ostatnio nie mogę się oderwać od "Silly love songs", ale jak bym musiała wybrać ulubiony kawałek, to byłoby baardzo ciężko ;)

The_Carnival_Is_Over

Taak, Silly Love Songs - super. Ja ide ostatnio ku bardziej sentymentalnym klimatom, słucham "dear friend" napisanej dla Johna po jego śmierci...:( wiadomo, różnie-zależnie od nastroju...

The_Carnival_Is_Over

Za mocno to za nim nie przepadam (wolę Lennona). Może byc piosenka za ery Beatlesów? Wybrałabym "The fool on the hill" :).

Severine

No i mam kilka tytułów, to piosenki Wings, ale byli iście genialni więc wpisuję (Beatles mogli być więc...)
Zauważyłam że wiele z tych piosenek nie chciało mi się słuchać do końca, ale ostatnio posłuchałam do końca i jestem zachwycona chyba każdą, to niektóre z nich:
* "Uncle Albert/Adminal Halsey"
* "Band on the Run"
* "C Moon"
* "Mull of Kintyre"
* "Picassos Last Words"
Dziwne, ale teraz bardziej lubię i cenię McCartneya. Dziwne. (Ale i tak zawsze z pewnych powodów #1 jest John-u mnie)

The_Carnival_Is_Over

live and let die ? Yesterday!!! chyba z czasów the beatles wolę kompozycje Johna jednakże to Paul jej moim ulubionym...

The_Carnival_Is_Over

Taak, "Yesterday" to klasyk sam w sobie. :-)

The_Carnival_Is_Over

Ładną piosenkę nagrał George Michael z... Paulem McCartneyem:
"HEAL THE PAIN"
https://www.youtube.com/watch?v=EDptu9g4gTc
Też dziwne, że nie zrobili do niej teledysku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones