Paul ReiserI

7,2
6 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Reiser

Zawsze już ten aktor będzie mi się kojarzyć z przebiegłymi i złymi rolami, żeby nie wiem gdzie grał pozytywnego osobnika. Powód prosty "Aliens".

W_B_

Rzeczywiście coś w tym jest.
Gdy oglądałem "Gliniarza z Beverly Hills", to mimo, iż zagrał bohatera pozytywnego, choć rola epizodyczna, miał na twarzy wypisane: "SZUJA".
Poza tym dobry, ale mało znany szerokiej publiczności i wogóle, aktor.

W_B_

A to jedyna jego rola w tym stylu...Przewrotne.

W_B_

Zgadzam się.
Ten aktor jest bardzo charakterystyczny, choć mało znany. Rola w Obcym 2 sprawiła, że naprawdę gość kojarzy się tylko z przebiegłym frajerem. Ale to tylko świadczy o tym, że zagrał bardzo dobrze. Szkoda, że to jeden z nielicznych poważnych filmów, gdzie tak dobrze zagrał.

Gooner250

Myślałam że zabiję , jak im te drzwi zamknął ; )

victory15

Dlaczego? Wielu zrobiłoby to samo na jego miejscu, a i Ripley nieco wcześniej postawiła go pod ścianą gdy mu powiedziała, że to on odpowiada za śmierć kolonistów.

Tak czy owak w Aliens zagrał wybornie, dla mnie chyba najlepsza kreacja w filmie.

astat_2

Co by mu dała sytuacja gdyby był sam? Postaw się na miejscu Ripley , została wystawiona na przynętę , a, kiedy znaleźli rozw. on zamknął i m drzwi.

astat_2

Przecież on nawet nie miał broni, więc tak naprawdę zrobił głupotę zamykając im te drzwi.

magnes_6

A pięć minut wcześniej Hicks chciał go rozstrzelać.

użytkownik usunięty
W_B_

Jestem w trakcie oglądania Aliens i w momencie zamknięcia drzwi przez tego kolesia pomyślałem, co za ch*j. Wstukałem i tak tu trafiłem.

W_B_

obejrzałem właśnie Whiplash - i przez cały film zastanawiałem się skąd ja znam tego gościa - teraz już wiem ;]

W_B_

Nie dziwota, że fałszywy i przebiegły - bo to Żyd jest:-)

Jack_Holborn15

Na zawsze Burke.

mackal83

Dokładnie. To dokładnie do niego pasuje jeśli chodzi o jego pochodzenie: zdradliwa, tchórzliwa żmija, którą się każdy brzydzi;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones