Paul ReiserI

7,2
6 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Reiser

Pisanie, że jest aktorem jednej roli ( a właściwie rólki), albo że zostanie zapamiętany jedynie z roli gnojka w Obcych, to gigantyczne nieporozumienie i ignorancja. Ja rozumiem, że nie da się zaznajomić z każdą rolą czy pracą wszystkich aktorów, ale nie twórzmy jakichś idiotycznych opini tylko dlatego, że nie znamy całego ich dorobku.
Mam świadomość, że nie każdy film czy serial jest znany w Polsce ale wystarczy poczytać w czym innym po za rola w Obcym brał udział. Gdyby w Polsce serial "Mad about you" był emitowany to dziś mało kto by pisał, że jest aktorem jednej roli i to negatywnej.
Jest naprawdę bardzo dobrym aktorem komediowym, stworzył świetny duet z Helen Hant w serialu komediowym :Mad about you", o tym że serial ten cieszył się ogromną popularnością mozę świadczyć chociażby fakt, że stworzona po wielu latach jeszcze hedną serie ukazujsca losy bohaterów, a robione jest to tak jedynie w przypadku naprawde dobrych seriali które miały rzesze widzów i sympatyków. Ja go zapamiętam głównie dzięki temu, bo zrobił tam kawał świetnej roboty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones