Paulina Szostak

6,7
2 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Szostak

rozszyfrowałem Cię przed ostatnim odcinkiem :)

DziurawaMarysia

ja również żle jej z oczu patrzyło

mit_68

Dla mnie przez cały serial jej postać była zbyt kryształowa, zbyt doskonała. A z doświadczenia wiem że takie postaci często coś ukrywają. Nie pomyliłem się.

DziurawaMarysia

Ja od pierwszego odcinka wiedziałam, mniej więcej, jak się skończy. Dokładnie tak jak piszesz, nikt nie jest aż tak miły :)

DziurawaMarysia

Walewska grała na dwa fronty - z Dąbrową i Molendą. Nic dziwnego, że Ewelina, która się w Dąbrowie podkochiwała i na dodatek musiała harować w Kozaczku chciała zrobić jej na złość. Walewskiej nikt nie chciał nawet zabić, zmarła przez przypadek, prawdopodobnie tylko dlatego, że była w ciąży. Ja tu żadnej winy Eweliny nie widzę, nie mogła tego zaplanować. Gdyby rzezcywiście miała być morderczynią w białych rękawiczkach, to musiałaby zdecydowanie bardziej pociągać za sznurki.

blizzarder

No w sumie tak. Prawnie nie beknął nikt za śmierć polskiej Laury Palmer.

DziurawaMarysia

KUR*WA człowieku. A nie można tak oznaczyć, że spojler? Przeglądam sobie profile młodych aktorów, a tu takie coś. Wszystko mi zepsułeś, a jestem dopiero w 5 odcinku. :(

Alicja95

Masz nauczkę żeby oglądać seriale na bierząco. Gdyby nie Twoje lenistwo znałabyś zakończenie już od niedzieli.

Alicja95

Poza tym to głupie przeglądać profile aktorów serialu, który ma plot twist w ostatnim odcinku i opowiada o morderstwie! Mogłaś się spodziewać że ktoś będzie o tym tutaj pisał. Sama jesteś sobie winna.

DziurawaMarysia

To, że serial oglądam dopiero teraz nie ma związku z moim lenistwem. Zresztą nie twierdzę, że jest to Twoja czy kogokolwiek wina. Po prostu bycie fair użytkownikiem tego portalu wymaga, by takie informacje oznaczać jako SPOJLER. I nie ma znaczenia czy emisja serialu zakończyła się kilka dni czy też kilka lat temu. Tyle.

Alicja95

Niektórych przerasta nawet taka czynność jak ukrycie spojlera na forum.

durekdurek

Nie przejmuj się. Na pewno potrafisz.

DziurawaMarysia

Ja tak - Ty nie.

durekdurek

O Boże ale mi pojechałeś! Pewnie myślałeś latami zanim wymyśliłeś tą ripostę.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

Spoilery na stronkach internetowych. Ach te problemy pierwszego świata :P

Co by jednak nie mówić to masz rację że głupotą jest szperanie na stronkach aktorek przed zakończeniem serialu. Pamiętam jak mi zaspoilerowano kiedyś "Grę o Tron" to nie płakałem na forum jak CI powyżej tylko wyciągnąłem wnioski i wchodziłem na forum dopiero po skończonym sezonie.

DziurawaMarysia

Kultura nakazuje uprzedzić czytającego o możliwościach zdradzenia mu fabuły. Tutaj na forum poprzez specjalną opcję, lub poprzez zwykłe napisanie "uwaga spoiler" itp.
Niektórzy nie potrafią przyznać się do błędu próbując ośmieszyć kogoś, lub zbagatelizować swój nietakt - to chyba nawet gorsze zachowanie, niż to zaspoilerowanie serialu czy filmu. Naprawdę.
Na szczęście ja oglądam wszystko na bieżąco.
Kończę z Panami dyskusję, pozdrawiam.

durekdurek

Już w innym wątku ktoś pisał, że nie da się dodać opcji ukryj spojler, bo jest ona tylko przy filmach, serialach itd ale nie w osobach kina.

durekdurek

Wyluzuj, ona nawet "na bieżąco" nie umie poprawnie napisać.

gomi

Poprawka, to jest on.

gomi

mea culpa, mea maxima culpa.

DziurawaMarysia

No nie wierzę w to co czytam. XD A pomyślałaś, że ktoś w przeciwieństwie do Ciebie ma w domu inne, ważniejsze zajęcia niż przesiedzenie cały dzień przed kompem, żeby obejrzeć 10 odcinków godzinnego serialu? Zastanów się dziewczyno następnym razem nad tym co piszesz. :)

Ivelise

Nie jestem dziewczyną.

DziurawaMarysia

Było sobie wymyślić inny nick. :)

Ivelise

Ten chwytliwy jest.

DziurawaMarysia

Może samobójstwo tego dziennikarza to bardziej jej wina, bo wiedziała, że jest bliski załamania nerwowego, ale Julki do niczego nie namawiała. Podsyciła tylko jej niechęć do Asi, nie podsunęła jej planu zabójstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones