Paulina Szostak

6,7
2 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Szostak

Bardzo ładnie gra i wygląda w "Belfrze", czy też "Belferze" :)

AutorAutor

Potwierdzam.

AutorAutor

HOt. CHciałem taki sam temat zakładać ale widzę że Dwa razy autor mnie wyprzedził.

DziurawaMarysia

Hot? Niby ładna, ale trochę bez pazura :)

AutorAutor

Belfrze ;)
Tak, tak.To także moim zdaniem ODKRYCIE!
Bardzo ładna i bardzo interesująca aktorka!

AutorAutor

A dla mnie jest właśnie słabą stroną serialu. Gra drewniano i sztucznie, slabo wypada na tle reszty obsady

Varikhem

Co to znaczy "drewniano i sztucznie"?
To łatwe tak opisać czyjeś aktorstwo, ale to pustosłowie, utarte określenia. Zresztą sprzeczne, no bo jak drewniane to naturalne (drewno>drzewo>natura), a tu zaraz sztuczne obok (Sztuczne>tworzywo>plastik).
Istnieją narzędzia do opisania warsztatu aktorskiego, plastyczności twarzy, gestu, dykcji, mimiki i określenia "drewniano i sztucznie" nie tylko są niewystarczające. One do nich nie należą.

AutorAutor

Nie ma co łapać za słówka bo @Varikhem ma rację. Dziewczyna niczym specjalnym (poza ładną buzią się nie wyróżnia) 0 mimiki, 0 emocji, co będzie dalej tp się okażę.. opowieść sama w sobie też mocno przeciętna więc zobaczymy jak panna wypadnie w innych produkcjach. Póki co, poza wyglądem niczym nie zachwyca.

AutorAutor

Tak to juz jest. O Robercie Lewandowskim co drugi bubek pisze "drewno" (nie wiem z jakiego powodu) a to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Ot, Polska!

Gwizyl

Tak RL9 to duma narodowa. Osobiście jestem za młody żeby pamiętać Bońka, ale z tych zawodników, których miałem okazje oglądać Robert jest najlepszy.

AutorAutor

A co to znaczy "bardzo ładnie"? Też można to nazwać pustosłowiem.
"Drewno" to jest właśnie jeden - co prawda potoczny - ze sposobów opisywania warsztatu aktorskiego. Oznacza, że osoba nie tyle gra, co udaje, ewentualnie naśladuje i jest sztywna. I czasami to widać u tej dziewczyny. Rozumiem, że ma tu fanów, może nawet znajomych, ale uważam, że każdy krytyk z prawdziwego zdarzenia to potwierdzi.

Varikhem

Racja gdyby nie ładna gęba to nawet byśmy o niej nie gadali xD

Varikhem

Dziwne. Czyli widzimy to samo dokładnie odwrotnie. To pewnie byłyby ciekawe rozważania dla naukowców. Uważam, że jest znakomita.

Gwizyl

Negujesz to że jest ładna?

DziurawaMarysia

Pozamiatane:)

kepac

=))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones