Paulina Szostak

6,7
2 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Szostak

Nie byłem przekonany do pani Pauliny w roli Eweliny, ale finał Belfra zmienił moje zdanie. Przy takiej zmianie narracji co do postaci trzeba było to naprawdę dobrze zagrać żeby wypadło to wiarygodnie. Pani Paulina dała radę koncertowo, jej scena z panem Stuhrem znakomita. Ukłony.

Vangelisti

Serio? Dla mnie to najgorzej zagrana postać w serialu. Scena ze Stuhrem może i nie była najgorsza, ale do doskonałości jej daleko. A jedna w miarę dobrze zagrana scena nie zmienia faktu, że przez resztę czasu było po prostu źle. Można to sobie tłumaczyć tym, że Ewelina też poniekąd musiała grać, ale ostatnia scena z jej udziałem też była słaba więc...

Marisha

Zgadzam się z Tobą. Ostatnia scena ok ale bez przesady, ogólnie była mocno przeciętna.

Marisha

Dlaczego słabo?

Vangelisti

percepcja zalezy od tego czy ona wiedziala ze ma grac socjopatke czy nie?

Gdyby wiedziala ze ma tak grac to znalaby morderce ;)
Geniusz pani Pauliny? Geniusz rezysera? Przypadek?
ot taka zagadka :D

Vangelisti

Opcja, ukryj spojler, nie boli.

durekdurek

Tak dla Twojej wiadomości opcja "ukryj spoiler" jest tylko w filmach, serialach a nie w osobach kina. Da bum tsss

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vangelisti

Dobrze zagrała? Boże! Nawet w ostatniej scenie gra jak amator! Poziom pamiętników z wakacji! Dodać jeszcze palmy z tyłu i makijaż blachary....aż dziw że dziewczyna skończyła studia aktorskie, bo nic jej nie dały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones