Paweł Chochlew

3,3
64 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Paweł Chochlew

zajmij się Pan grafiką, biegami na dystans, ewentualnie baletem, bo kino Pan uśmiercasz, dobrze? W Pańskich rękach kamera przeistacza się w morderczą broń. Ostatkiem sił powstrzymywałem się, by przy Pańskim ostatnim 'dziele' nie powiesić się na własnych jelitach. Tak pierwszorzędnie zajechać taką historię, z taką obsadą..
Bez pozdrowień.

Piotr.St

Chochlew to chyba ruskie nazwisko, co?
Powinien gość napisać poradnik w stylu "Jak zamienić rubin w goowno".
W filmie zabrakło scen, jak żołnierze z braku papieru wycierają się palcami.
Nie dziwię się, że litewska telewizja puszcze ten film u siebie na publicznej z taką radością.
Szkoda prądu na kolesia.

Piotr.St

Przesadzacie, przesadzacie, przesadzacie. Film z całą pewnością nie jest dziełem mistrzowskim tudzież arcydziełem kina polskiego, natomiast to, co można o nim spokojnie powiedzieć, to to, że jest niezły. Szóstkę można dać. Tym bardziej już taką piątkę. Mnie się osobiście umiarkowanie podobał. Wcale nie jest taki zły. Ja mu daję 5.5.

Tak na marginesie, zakładam, że lwią część spośród obrzucających film błotem stanowią tacy czy inni "prawicowcy" czy "patrioci". Nie wnikając głębiej w to co owe pojęcia oznaczają bądź oznaczać powinni, wielum osobom utożsamiającym się z wymienionymi hasłami-kluczami film się jednak podobał (Do rzeczy, Fronda). Oznacza to przynajmniej tyle, że ocena tego dzieła nie może być tak dalece jednoznaczna, jak wielu by sobie (pomimo wszystko z niewiadomych mi przyczyn) tego życzyło.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones