Paweł Domagała

7,7
20 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała

Zagrał tam drobnego cwaniaczka przybyłego do Gdyni, w której właśnie ruszyła budowa portu. Zagrał dosyć swobodnie, tworząc żywą i wyróżniającą w filmie postać.

maciejgo

Mnie nie podobała się scena podczas żegnania na plaży, miał wypływać w Morze, przed ostatnia scena, zagrał bardzo sztucznie i bez jakichkolwiek emocji.... ogólnie w filmie też nie pokazał nie wiadomo jakich zdolności. W sumie cały film nie był specjalnie jakimś polem do popisu, tam się po prostu nic nie działo.

maciejgo

Widziałem film wczoraj. Bardzo mi sie podobał. Taki nowy Borys Szyc - tylko sympatyczniejszy.

maciejgo

zgadzam się w 100 % zapowiada się całkiem dobry aktor mam nadzieję, że zagra jeszcze w wielu dobrych filmach ;]

Szczypioru

Przed chwilą obejrzałam "Miasto morza" i powiem szczerze, że jego gra była bardzo dobra. Ogólnie jego postać budziła sympatię, co do pożegnania z ojcem uważam, że sobie poradził, emocje były. Film mi się podobał i polecam go wszystkim.

Ruby_Angel

Paweł aktor charyzmatyczny i czarujący. Nie można nie zwrócić uwagi na jego role w filmie "miasto z morza" moim zdaniem przyćmiewa nawet główne postaci. W roli cwaniaka, kombinatora wypada bardzo naturalnie. Życzę sobie, żeby Paweł dostał szansę na swoje 5 minut i pokazał, że jest dobrym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones