Paweł Domagała

7,7
20 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała

Należy również zaznaczyć, że Paweł Domagała gra niesamowicie śmieszną postać w serialu o mnie się nie martw. Choć to postać drugoplanowa to fantastycznie zagrana, pełna komizmu, ironii i humoru.

mil20

Uwielbiam Pawła w tym serialu. 'I chce Ci powiedzieć, że wyglądasz dziś olśniewająco pięknie, a Twe oczy są niczym brylanty'.

agamel

"Bo ja Iguniu chcę odzyskać utraconą miłość Twą" :)

agamel

Ja tarzałam się ze śmiechu pod koniec 11 odcinka:
- Bo ja cię bardzo kocham wciąż, Iguniu i co więcej, ja tak czuję, że i twoje serduszko tak tuk,tuk do mnie i...
- Do rzeczy...
- Bo do rzecz jest w tym, że ja ci proponuję ponowne zamążpójście.
- Krzysiek, jedno ci muszę przyznać, nikt nie jest w stanie mnie rozśmieszyć jak ty.
- Czyli, że tak, że się zgadzasz, Igunia..
- Krzysiek! Idź! Ochłoń człowieku, bo wyglądasz jak mumia.
- Jak mumia! Będę twym Tutenchamonem, widzę w tobie moją żonę, powiedz Iga proszę tak, dam ci piękny róży kwiat!

On jest genialny :D

nuttka19

Najlepszy tekst tego odcinka ;D

nuttka19

To było epickie :D Uwielbiam Pawła ma chłopak talent komediowy, zauroczył mnie rolą Waldka z Wszystko przed nami :D Też rewelacyjnymi tekstami sypał do Stefana czy do Jolki :D

nuttka19

hahahaha.tak,tak!!! genialna scena i genialny Paweł Domagała! zresztą w tym serialu więcej takich scen
PS.właśnie przed chwilą w odcinku 7 była taka scena z Ewelinką w drzwiach
Ona go pyta:
-to jak to jest w końcu? Jesteśmy razem czy nie?
-To nie ma tak, to jest związek.To żyje, to faluje...
hahaha

przemofan

to był chyba odcinek 6 i poniżej trochę dłuższy fragment z tej właśnie sceny :)
https://www.youtube.com/watch?v=8UP_iSCQo7U

mil20

Trzeba mieć talent, żeby zagrać łachudrę. Jemu się udaje.

mil20

Uwielbiam jak gra postać Krzyśka - jego teksty są kultowe :)

Milawa

Paweł to świetny aktor o wielkim talencie komediowym. Własnie takich ludzi potrzebuje polska kinematografia, a nie pier**nych pseudo-aktorów typu : heteroseksualne Mroczki, Cichopek, Karolak i Mucha.

Crockett

mialo byc metroseksualne Mroczki ;)

mil20

Aparycją i wymową strasznie przypomina tutaj Basińskiego z Mumio.

mil20

Nie widzialam zadnego filmu z nim ale to jak zagral w tym serialu to jest niesamowicie smieszna kreacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones