Paweł Kukiz

Paweł Piotr Kukiz

5,7
906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Kukiz

bo to co zażywa działa odwrotnie.
I niech przestanie pieprzyć o demokracji - bo gdyby mu zależało na niej i na Polsce, to nie flirtowałby z bolszewikami z PiS.

jan_niezbedny0

A co ma do wyboru postkomunę z PO i Kodu komunę z SLD czy sprzedajny PSL o sztucznym tworze Nowoczesna nawet nie wspomnę

PIXA_GOD

Wróć jak się trochę dokształcisz i doinformujesz, co to jest postkomuna. Bo głupot nie chce mi się komentować.

jan_niezbedny0

Czyli wyborca PO tak też myślałem.... to sobie nie podyskutujemy

PIXA_GOD

No nie podyskutujemy, bo głupoty wykluczają się z dyskusji.

jan_niezbedny0

JUDASZ, którego sen się spełnia.

"Powrót do raju"

"Powróćże komuno w góry i nad morze (...)
Powróćże komuno do zakładów pracy,
Żeby znów szczęśliwi byli rodacy,
Żeby pospać mogli sobie za maszyną,
Żeby nic nie robić i pić tanie wino. (...)
Niech wróci komuna i tania kiełbasa,
Pół litra na głowę i piwo na kaca.
Po co >>Solidarność<< i po co wojować?
Niech wróci komuna – będziemy harcować.
Jedni chcą faszyzmu, drudzy księdza wolą,
A ja chcę komuny oraz disco polo".

AutorAutor

Chyba jedym wytłumaczeniem jest, że moralność tak samo jak talent i natchnienie wypłukała wóda.

AutorAutor

PS. A kiedyś tak się pajac strasznie wstydził za SLD:

"Jak ja was k...y nienawidzę I jak ja wami k...y gardzę Jak ja się za was k...y wstydzę Gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami k...y brzydzę Jak ja was dobrze k...y znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię Którzy wybrali taki chłam To wszystko czego się dotkniecie Od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka Bo cały kraj już zgnił Rozpasłe mordy, krzywe ryje K...stwo wszędzie tam gdzie wy..."
etc.

Minęły lata, rocka zastąpił festynową chałturą, kiedy i na to wena się skończyła, a pieniążków (i chęci do uczciwej pracy) nie stało - sam został k...ą.
Jakich (nie)mało.

jan_niezbedny0

Trudno się z tym nie zgodzić...

jan_niezbedny0

Świetne piosenki

jan_niezbedny0

Przecież nie wstąpił do LSD więc niby został tą k...ą? No chyba że ostatnio dołączył do po-lszewii, to wtedy k...ą byłby jak najbardziej :).

St_Ka989

Gorzej - stał się przystawką szarańczy pis-owieckiej.

St_Ka989

piSSbolszewia jest zdecydowanie najbardziej ruSSka zaraz po konfederussi. gdyby kukiz wsparł demokratyczną opozycję czyli PO albo Lewicę, to byłoby nawet spoko, ale wybrał prawicowe potwory przekształcające Polskę w mentalną russię. A ponoć tak bardzo nie lubił ruskich komuchów. zatem nie lubił komuchów ruskich bo ukradły nam kraj po II wojnie, czy bo byli lewicowi w XX wieku? niech ktos to wyjasni. bo teraz prorosyjska jest prawica, a on dalej zatrzymał sie na nielubieniu lewicy, mimo że lewica w XXI wieku jest antyrosyjska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones