Paweł Szczesny

7,8
9 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Szczesny

Hades z Herkulesa i Patryk ze Spongeboba to ten sam głos???!!! W życiu bym nie pomyślała. Genialny! Kocham gościa za
te wspaniałe dubbingi :D

natka17_1998

Poważnie? Przecież to zupełnie inne głosy. A właśnie sprawdzałem kto tak świetnie podkładał głos Hadesa.

qqryqu

Moja reakcja była podobna :D Nawet nie podejrzewałam że te dwie postacie mogą mieć ze sobą coś wspólnego. A poza głosem nic ich nie łączy : Hades - inteligentny facet z poczuciem humoru, często się wkurza, Patryk - niemyślący, niezdara i lubi się wygłupiać ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Jeszcze lepsze jest to, że SpongeBob ma głos Herkulesa

Teoretycznie od dawna wiedziałam, że polski SpongeBob to Kopczyński, ale dopiero teraz pomyślałam o tym zestawiając jednocześnie Szczesnego. Gdybym była zielona w kwestii dubbingu, to nie uwierzyłabym że SpongeBob i Patryk = Herkules i Hades ;)

natka17_1998

To, jak wykonał Hadesa, to mistrzostwo świata!

palenaj

Myślę, że jak najbardziej dorównał oryginałowi, który też jest boski ;)

natka17_1998

A do tego jeszcze taki twardziel Harvey Bullock z Batmana.

qqryqu

Z serialu animowanego z 1992? Kurczę, oglądałam go wyłącznie z lektorem i nie wiedziałam o tym ;)

natka17_1998

tak, na spółkę z Jackiem Bursztynowiczem.

qqryqu

No tak, Bullocka w wersji Bursztynowicza rzeczywiście kojarzę, bo z tego co teraz mi się przypomniało, jeden czy dwa odcinki natrafiłam z dubbingiem. Dlatego w ogóle nie mogłam połączyć tej postaci z głosem Szczesnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones