Paweł Tucholski

8,4
417 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Tucholski

Naprawdę ma niesamowity głos i spiewa rowniez cudownie !!! Ogolnie bardzo sympatyczny człowiek
:-)

Asiulka1237

Świetnie zaśpiewał "Can You Feel the Love Tonight". Bardzo mi się spodobało, że twórcy programu zrobili ukłon w stronę kinomaniaków i zadanie odśpiewania piosenki z "Króla Lwa" powierzyli aktorowi dubbingującemu Simbę. Miodzik!

antonego

Właśnie tak, zresztą bardzo dobrze mu poszło :-) chciałabym jeszcze zobaczyć w tym programie Jarosława Boberka, myślę, ze dawałby czadu xD

Asiulka1237

Pan Jarek, człowiek tysiąca głosów, byłby faworytem :)

Asiulka1237

Moim zdaniem w każdym odcinku go krzywdzą dając mu tak mało punktów.

kamcia_20

Bo nie zna go aż tak wiele osob i pewnie dlatego. Na przykład taka Włodarczyk, moim zdaniem, jest beznadziejna, ale na siłę ją promują, tak jakby chcieli oczyścić jej imię....

Asiulka1237

popieram i też uważam, że Włodara jest beznadziejna...

Asiulka1237

Wspaniały talent , jak zaśpiewał piosenkę Ewy Demarczyk , szacun ...

Asiulka1237

Uważam, że był świetny w każdym odcinku. (Co prawda nie był moim faworytem bo wszyscy byli rewelacyjni i wszystkich uwielbialam, poza Agniechą) ale to jak został potraktowany w 7 odcinku w głowie sie nie mieści!
Był tak podobny do Radka, nie tylko z wyglądu ale i glosowo, że powinien wygrać! No a nasze wspaniałe jury nie oceniali ze względu na to jak wiernie została odtworzona piosenka tylko jak wzruszajaca była piosenka Villas i z szacunku do niej (choć mnie to wogule nie wzruszylo, no ale dobra). A w przypadku takiej Walewskiej to (przepraszam za wyrażenie) żal dupe ściska, ze jakaś piosenka disco polo zrobiła taką furorę z dnia na dzień, ze cala polska ja zna, a o biednej Walewskiej ,,divie polskiej sceny,, która juz lata pracuje w swojej branży, polowa Polaków nie słyszała. Była zbyt dumna na to aby lepiej ocenić Pawła, bo glupio by było jej przyznać publicznie ze ,,świetnie się bawilam przy tej piosence,,
Zgadzacie się?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones