Pelin Karahan

Vildan Pelin Karahan

6,9
620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pelin Karahan

Drażni mnie tak samo jak Hurrem,wypisz wymaluj ona-tak samo żądna władzy,tak samo rozkapryszona,tak samo zadufana w sobie,myśli co to nie ona,tak samo manipuluje głupim tatusiem. No jedynie nie walczyła o miłość tak jak matka,wyszła za tego starego pryka bidulka i rad nie rad musi dawać... Bali bey słusznie dał jej kosza,za wysokie progi... Tak jak Mahidevran bije na urodę jak Hurrem się określiła"najpiękniejszą wśród sułtanek" tak córka Sah biła na urodę Mihrimah.

blueyes_filmweb

Zaznaczmy, że to rola, którą tylko gra Pelin. :) Więc nie ma się co tak ekscytować.

blueyes_filmweb

Czy ja wiem. Ładniutka ta Pelin. Nie wygląda, na Turczynkę. W sumie, aktorzy w tym serialu są jakoś mało tureccy.

I nie jest ruda.

blueyes_filmweb

Dla mnie jest wyśmienita aktorka a aktor który gra Rustema ma wspaniały kunszt aktorski , nie lada wyzwanie zagrac taka postac z taka mimika twarzy tym złem w oczach

blueyes_filmweb

Też jej nie cierpiałam w tym serialu. Tak samo jak jej rozchwianej mamuśki. Nie mogłam pojąć co inni widzą w ich postaciach. Ale jako aktorka jest bardzo dobra i dobrze zagrała swoją rolę, a Sah i jej córka były najładniejsze w tym serialu :)

blueyes_filmweb

Wszystkie 4 są ładne. A Hurrem owszem określała się tak,bo Sulejman ją tak nazwał. Nie miałabym do niej o to specjalnych pretensji.

blueyes_filmweb

Jako postać można nie lubię, ale aktorsko super.

blueyes_filmweb

To były jedyne kobiety, które potrafiły zawalczyć o swoje. Jakby u nas był harem to nie sądzę, że byłaby Pani zadowolona, że mąż ma jeszcze parę kochanek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones