Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz
aviatorka_06

Przyłączam się do gratulacji :)!
Oby była tak piękna jak mama i zdolna jak oboje rodzice :).

madz20

Bardzo możliwe, że talent wyssie z mlekiem matki. Genetycznie ma do tego warunki, hehe :)

aviatorka_06

Gratuluję również szczęśliwym rodzicom! :) Na pewno będzie wspaniała, piękna i utalnetowana, skoro ma takich rodziców. Jest na to wręcz skazana. :)
Ciekawe jak maleństwo będzie miało na imię, jeszcze nigdzie nie obiło mi się o uszy.

Andaira

W przypadku małego Leo przypadkiem wygadał się sam Javier, bodajże po miesiącu, a Penelope Leonardo potwierdziła chyba aż po roku. Także znając ich podejście do prywatności ich dzieci, pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać :)

aviatorka_06

W każdym razie życzę im, aby udało im się utrzymać tę tajemnicę ile tylko chcą. Zawsze bardzo szanuję ludzi filmu, muzyki i szeroko pojętego show-biznesu, którzy nie robią medialnej szopki ze swojej prywatności. ;)

Andaira

Mam to samo, dlatego mimo mojej ogromnej ciekawości, naprawdę ucieszę się, jeśli nigdy w życiu jej na oczy nie zobaczę :)

aviatorka_06

Ja słyszałam, że przypadkiem wygadał się zaprzyjaźniony reżyser :)

Andaira

Dziewczynka ma na imię Luna!

aviatorka_06

Ładnie! Luna i Leo. :)
Szybko tym razem się zdradzili z tym imieniem. ;)

Andaira

Podobno imię wybrał właśnie mały Leo :)

aviatorka_06

Jak słyszę Luna, od razu mam przed oczyma kota Czarodziejki z Księżyca ;)

magmos

Kiedyś oglądałam ten serial nałogowo. Może to było inspiracją? :)

aviatorka_06

Serial wystartował, jak Penny liczyła 20 wiosen, więc... mało prawdopodobne (choć nie wykluczone;)

magmos

Imię mi się nie podoba, nie lubię imion pochodzących od rzeczowników.... poza tym znam co najmniej trzy kotki o imieniu Luna, nawet nie wiedziałam czym inspirowali się hodowcy :D, teraz ich właściciele będą mówić "moja kotka ma na imię jak córka Javiera i Penelope" :).

madz20

Jeśli wiek właściciela sierściucha oscyluje w granicach 20-30 lat, warto wcześniej zajrzeć do jakiejś KSIĘGI ANIME - ona prawdę Ci powie ;-)

aviatorka_06

Yeah, młodsza wersja Penny. Oby znalazła swojego Almodóvara. : )

aviatorka_06

A no właśnie urodziła dziecko, to kiedy grała do adwokata ? xD Chyba nakręcili wszystkie jej sceny na samym początku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones