Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Marna aktorka

użytkownik usunięty

Idealny przykład tego iż brak talentu nadrabia się wyglądem... i jeszcze ten głos hehe co za akcent

ufff przynajmniej nie hejtujesz jej urody... zawsze JAKIŚ plus

użytkownik usunięty
Troublesome

...a i do tego można się przyczepić hehe jakiś taki rozbieżny zez ma. Dlatego nie wiem o co tyle westchnień itp.

racja 100%

konstruktywnej krytyki nigdy za wiele, szczególnie tutaj.

użytkownik usunięty
Lance_Vance

Po prostu... nie mogę zdzierżyć tego co się teraz wyprawia i co uważa za piękno i talent. Wiem, wiem o gustach się nie rozmawia ale nie mówicie mi, że piękno to teraz poprawiana(i nadal średnio się to udało) niemal w każdym możliwym calu skalpelem albo fotoszopem kobieta typu miss euro... pochodząca jeszcze z mego miasta o zgrozo hehe a talent(w tym wyapadku aktorski) to to co prezentuje owa Cruz'owa. To se ne da pane havranek

yyy ZEZ no nie zauważyłam może ty masz zeza ? -,-

użytkownik usunięty
Vintage_2

nie wiem o co ci chodz? I skąd to pytanie? hehe miazga.

bo ja jakoś nie zauważyłąm żeby Penelope Cruz miała zeza -,-

użytkownik usunięty
Vintage_2

no ma takie lekko nierówe oczy heehe rozbieżny zez hehe

tsssa no nie powiedziałabym ! -.-

użytkownik usunięty
Vintage_2

a ja tak hehe

a ja NIE !

użytkownik usunięty
Vintage_2

no i? hehe

-,-

użytkownik usunięty

misja gloszenia prawdy o nieaktorach uwazanych powszechnie za aktorow kazde mi podniesc ten temat UP UP UP

ja ja lubię jest ładna

użytkownik usunięty
GeorgePatton

z wygladu to mnie sie tez podoba

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
GeorgePatton

mam 15 powiadomien od ciebie. czy ty naprawde nie masz co robic?

Ty ani nie masz talentu ani tym bardziej wygladu ... wiec pozostaje Ci tylko zazdrosc ze kogos stac np. na tropikalne wakacje a Tobie sie marzy Sopot i nic ...

Czekam na "cieta" riposte na temat mojej zmarlej matki bo jestes w tym mistrzem chamie ...

użytkownik usunięty
BigRo

o motyla noga ten i tu za mną przylazł... wyjdź na dwór na sanki z kolegami. Odpocznj od kompa

Sorry ale to juz nie moje lata, wole jednak Snowboard ... ale widze ze tez bys chcial ale masz kare i musisz siedziec po lekcjach w domu dzieciaku :)

użytkownik usunięty
BigRo

no tak nie te lata bo nie masz już 13 tylko 16 hehe

Ze chcialbys miec 16 ... spokojnie za kilka lat bedziesz mial ... wszystko wymaga czasu ...

użytkownik usunięty

jest zalosna, to fakt. wystarczy pokazac cyca i juz sie jest cudowna aktorka. co do glosu to ona nie mowi a trajkocze. nadaje jak katarynka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones