Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

jw......
................................

fajnie

użytkownik usunięty
Marcinekk

to napisz do niej maila, moze sie zainteresuje hahaha :)

użytkownik usunięty

to ześ zaszalała teraz hahahah ;)

hehehehe !!!
Dobre Dobre ....

no - niezła jest

użytkownik usunięty
marajka

Zajebiaszcza jest ta Ironioholiczka :) Pozdrawiam serdecznie ;)

ja ją rozumiem. jestem hetero, ale z Penelope można zmienić front;p na chwilę;)

użytkownik usunięty
marajka

alez ja ją również rozumiem bez zwgledu na to kim jestem, a Penelope mi się wogóle nie podoba :) ani troche...

;]nie każdemu może i musi;p pozdrawiam

użytkownik usunięty
marajka

Jasne!

Ja też :D

zostań lesbijką mimo wszystko...

Haha dobre :D

To byłaby przysługa dla świata.

użytkownik usunięty
neo_angin

Neo angin a jak podobał ci się wynik ostatniego El Clasico ???;)

Nijak, ale ja nie jestem sezonowcem jak połowa kibiców i od 13 lat kibicuję jednemu klubowi. Try again.

użytkownik usunięty
neo_angin

Ja również. I nie jest to Barcelona:)

forget about it! penelope do odpychających niewiast z pewnością nie należy, ale przy catherine zeta-jones wypada dość blado

użytkownik usunięty
infrared118

Hehehe Catherine jest również piękną kobietą i bardzo ją cenie jako aktorkę (zwłaszcza w Trafficu) ale Penelope wygrywa:P

To fajnie.

Obssesion

proszę sobie wpisać "penelope cruz bez makijażu" odejdzie wam ochota na lesbijski perwersyjny seks analny

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

http://www.google.com/imgres?q=penelope+cruz+bez+makija%C5%BCu&hl=pl&sa=X&rls=co m.microsoft:pl:%7Breferrer:source%3F%7D&rlz=1I7SVEE_pl___PL408&biw=948&bih=446&t bm=isch&prmd=imvnso&tbnid=yBPmnxRJ5-7cKM:&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/lekcj a%3Burody%3Bz%3Bpenelope%3Bcruz,artykul,21094.html&docid=ofAiri6ZTULhhM&imgurl=h ttp://www.we-dwoje.pl/p/a_i/38/6/6/21094/b/b_2_21094.jpg&w=625&h=420&ei=O7c6T_fV Cs7XsgaLzaXhBg&zoom=1&iact=hc&vpx=215&vpy=143&dur=3488&hovh=184&hovw=274&tx=157& ty=163&sig=115336430327725837011&page=1&tbnh=99&tbnw=147&start=0&ndsp=12&ved=1t: 429,r:7,s:0

mi się podoba
a może ty nam wkleisz swoje zdjęcie bez makijażu? rozumiem,że masz duże doświadczenia w seksie analnym bo od przodu nie da się na ciebie patrzeć:)

jestem facetem babeczko i do tego schizofrenikiem
jestem mężczyzną i brzydota to moje drugie imię!!! :)

użytkownik usunięty

ja też mógłbym dla niej zostać.... lesbijką , jest OLŚNIEWAJĄCA .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones