Pen-Ek Ratanaruang

7,7
24 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Pen-Ek Ratanaruang
Alternatywny_Top_100

Aktualizacja z 2018 roku:

LP tytuł filmu śr. arytm. głosy
1 Ostatnie życie we wszechświecie (2003) 6,89 27
2 Nimfa (2009) 6,70 10
3 Headshot. Mroczna karma (2011) 5,81 16

Alternatywny_Top_100

Przepraszam - mogę zapytać o jedną (być może głupią) rzecz? Co oznacza ta średnia arytmetyczna i głosy? Czy liczbę czynników, które złożyły się na ocenę? Spotykam się z tym dosyć często.

Nawiasem mówiąc, polecam odcinek z serialu "Folklor" - dokładnie czwarty, ponieważ ten reżyserował. Innych filmów nie oglądałam, choć szczególnie mnie zaciekawiło "Ostatnie życie we wszechświecie" - jedna osoba poleciła na forum "Chungking express". Mam nadzieję, że niebawem będę mogła dodać własny ranking reżysera :)

Ksiezniczka_Mordoru

Po tytule jest średnia ocen, potem ilość głosów oddanych przez osoby, które są częścią Alternatywnego Top 100 (nie wiem dokładnie, ale chyba gdzieś pomiędzy 150-200 osób). Ostatnio Filmweb usunął blog, więc przenieśli się na FB (Dyskusje i nowe aktualizacje AT100: https://www.facebook.com/groups/1044625485977375).

AmpeZ

Na listchallenges.com jest masa list wszelkiej maści ich autorstwa (wyszukaj "alternatywny top 100"). Polecam, jeżeli chcesz zgłębić jakiś konkretny gatunek albo dekadę.

AmpeZ

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones