Penn Badgley

Penn Dayton Badgley

7,9
8 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penn Badgley

Myślę że Penn to świetny aktor, zawsze gdy oglądam z nim film, podoba mi się jego gra, jest
utalentowany aktorsko !!! No i jest bardzo przystojny !!!

kaasiaaa97

Gossip Girl to nie film, tylko serial.

DagnaMara

przecież zagrał w kilkunastu filmach i serialach również, nie tylko w Gossip Girl więc o co chodzi?

ephelouss

Po prostu wkurza mnie że czasami ludzie oceniają czy aktor ma talent po jednym filmie lub jednym serialu, a Penn nie pochwalił się jeszcze niczym dobrym, zresztą zdanie "oglądam z nim film" bardziej pasuje mi do serialu, który ogląda się w miarę regularnie, a ludzie czasami zamieniają słowo "film" ze słowem "serial". Kilkanaście filmów i serialu w jego przypadku do głównie mało znaczące role.

DagnaMara

Nie pisze tylko o Gossip Girl... oglądalam prawie wszystkie filmy i seriale w których zagrał, to moja własna opinia na temat jego talentu i nwm dlaczego piszesz, że wkurza Cie gdy ktoś po obejrzeniu jednego filmu lub serialu ocenia aktora... Tyle ode mnie, ja lubie jego gre aktorską i uważam, że ma talent ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones