Pete Postlethwaite

Peter William Postlethwaite

7,7
10 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pete Postlethwaite

rany, dopiero teraz sie dowiedzialam. To był swietny aktor!!!

sowanna

ja teraz dopiero sie dowiedzialem no dobry aktor pewnie juz bylo to pytanie bo ze starosci tak szybko sie nie odchodzi raczej
by na co chory czy cos? fajki palil?

Chucky_Tbg

Palił od 10 roku życia.Masz napisane w biografii na filmwebie.

nadia_fallenangels

no widzisz, palił od 10 roku życia a dostał raka jądra. widocznie palił fajeczki jajcami...nie wiecie może czy lubił sobie wypić alkohol ?

wrotek

Doczytaj sobie do końca biografie, a z alkoholem pewnie jak większość

xo83

bo ja nie wierze ze papierosy powoduja raka pluc, sa statystyki w uSA ze zmniejszyla sie ilosc palaczy a poziom raka utrzymuje sie na poziomie tym samym

wrotek

Czyli jest udowodnione, że są w nich substancje, których kancerogenne działanie - a jakże - udowodniono. Laboratoryjnie. No wiesz, bierzesz tkankę i substancję, patrzysz co się dzieje. Powstaje nowotwór i masz odpowiedź.
No, ale co ja tam wiem.

DeWitt

Zeby powstal nowotwor jeszcze organizm musi byc oslabiony, bo raka to mamy codziennie pare komorek... Są onkogeny i geny supresyjne raka

nadia_fallenangels

Szkoda. Ale umarł mając prawie 65 lat,to nie tak młodo.

sowanna

Ja tez byłam zaskoczona, jak zobaczyłam, ze nie żyje. Świetny aktor. Nienawidzilam go tak bardzo w cyklu SHARPE'A, ze, aż go polubiłam. Swietnie zagrał oblesnego łajdaka.mimo, ze nie miał urody amanta widziałam go w kilku filmach i potrafił mnie wzruszyć jak i rozbawić.

ignis_2

Jezu... Z jego oczu bije taki smutek.

sowanna

Farciarz, ja dowiedziałem się dopiero teraz :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones