Pete Wentz

Peter Lewis Kingston Wentz III

6,5
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pete Wentz

Mam pytanie do fanów Peter'a : Czy on nadal ćpa??????????????????

ToLkA_91

nie wiem ale zapewne tak widac po nicM:D

sara137

ojej aaa taki słodki jest i się niszczy:(:(:(

ToLkA_91

ludzie zastanówcie sie zanim coś napiszecie !! Pete jak zresztą cała reszta Fall Out Boy są sXe (Straight edge)!! Jak nie wiecie co to to sobie kliknijcie w necie i znajdźcie !! I błagam nie piszcie więcej takich pierdół !!

ToLkA_91

Przecież on nigdy nie brał, ludzie... i powtarzam to, co napisał już ziemniaczek5; on, tak jak reszta Falloutów jest Straight edge- czyli nie ćpa, nie pije, nie pali i unika neta. Coś jeszcze??

Kukunia_14

To, ze raz (czy tam dwa razy ;P) był skandal z lekami to nie znaczy, że on ćpa systematycznie. Na szczęście, już jest w porządku (mam nadzieję :P) :)

ToLkA_91

On nigdy nie ćpał! Tylko raz przedawkował lek uspokajający "Ativan" w wyniku czego spędził tydzień w szpitalu ! I to by było na tyle :)

ToLkA_91

niećpa, niepije, niepali, tak jak i całe fall out boy tak napisali w bravo że oni som temu przeciwni i ja w to wierzeę...i niepiszcie więcej takich bzdur bo aż sie odnich niedobrze robi!!!

ToLkA_91

On nie ćpa...Jeżeli chcecie wiedzieć to żaden członek z zespołu fall out boy nie ćpa i nie pije(może to sie wydać dziwne ale taka jest prawda) On mógł umrzeć od przedakowania środków uspokajających a nie narkotyków!!!!

liska92_2

to nie prawda, ze cale FOB jest sXe. Joe pali i pije. to tylko Peter, Patrick i Andy sa sXe.

ToLkA_91

przecież Pete nigdy nie ćpał!!!! boże...

ToLkA_91

on nie ćpa ani nie ćpał.... wogule niewiem skąd ci taki pomysł do głowy przyszedł xD

sandi_123

Peter, jak wiem, nie ćpał, tylko raz przedawkował lek uspokajający.

Max452

Może was to dziewczynki uspokoi... A może nie :D Miło jest wierzyć, że wasz idol nie ćpa. W sensie "nie bierze narkotyków". Ale w większości leki, te brane przez "selebritis" na "receptę" to SĄ narkotyki, i to dużo gorsze niż "zwykłe"narkotyki, ja marycha czy koks. ZWŁASZCZA jak się te leki przedawkuje.

monique1600

Trochę trudno żeby nie brał leków skoro jest bipolarny i cierpi na bezsenność i kilka innych rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones