Peter GallagherI

Peter Killian Gallagher

6,8
5 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Gallagher

mialam z nim

użytkownik usunięty

sen erotyczny:-) i bylo calkiem nie zle:-) Jest super aktorem, jego rola z "zyciu na fal:i bardzo mi sie podoba:-) szkoda ze tacy faceci nie istnieja na prawde

No jego rola co w ŻYCIU NA FALI jest taka hm... Specyficzna. Dziwny typ faceta tak naprawdę. Przynajmniej jeśli mowa o jego roli. Miłych snów ;-D

kogo obchodzi z kim masz sny erotyczne? napewno nie mnie. a co do serialu to dla mnie chała.
dziękuje

użytkownik usunięty

NO ale chyba nie zaprzeczycie ze jak na swoj wiek trzyma sie zajebiscie

widocznie są osoby które obchodzi z kim ma sny erotyczne. jesli ty masz to gdzies to po co sie w ogole wypowiadasz. jak na swoj wiek jest zajebiscie seksowny.

Klaudia999

A ja się zastanawiam, w jakim sklepie będzie dostepne Życie na Fali (1 sezon DVD)... Bo póki co ani na Empik.com, ani w dvdmax.pl nie znalazłem tego produktu w przedsprzedaży... Co prawda w empik.com jest, ale widnieje jako niedostępny... Jak by ktos posiadał jakieś info, gdzie będzie można zakupić wyżej wymieniony produkt, niech da znać ;)

no_name_99

koleżanka mówiła ze na http://www.merlin.com.pl/ [www.merlin.com.pl/] jest dostępny a przynajmniej był nie wiem jak jest teraz, pozdrawiam ;];];]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones