Pezet

Jan Paweł Kapliński

7,2
17 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Pezet

1. Smarki Smark
2. Wankej
3. Mes
4. Pezet
5. VNM
6. Tede
7. Laik
8. Eis
9. WENA
10.WuWunio

użytkownik usunięty
muzycznyfan2011

A gdzie O.S.T.R. ? Eldo ? Trzeci Wymiar ? Pih ? i wiele wiele innych ?

muzycznyfan2011

Tede to nie raper tede to debil

marchewa005

wielu raperów to debile

Pawelek777888

zgadzam się

muzycznyfan2011

Chyba:
1. Magik
2.Joka
3.Dab
.
.
.
.
4.Reszta

hybrid_stigmata

Z tym Magikiem to poleciałeś. Inspiracja idolem?

muzycznyfan2011

1. Ten Typ Mes
2. Magik
3. Abradab
4. Pezet
5. Sokół
6. O.S.T.R
7. Eldo
8. Pih
9. Peja
10. Małpa

tacyssup

1. O.S.T.R
2. Sokół
3. Eldo (Grammatik)
4. Mroku
5. Pono
6. Pezet
7. Małolat
8. Łona

muzycznyfan2011

1 Liroy
2 Peja
3 5-2 debiec
4 Kaliber 44
5 WWO

muzycznyfan2011

1. Pyskaty (za Pysk W Pysk i Pasje ) 2. Ten Typ Mes (za Zamach Na Przeciętność i Kandydaci Na Szaleńców ) 3. Hukos (za Ostrze Moich Oskarżeń i Knajpę Upadłych Morderców ) 4. Sokół (za całą twórczość WWO ) 5. VNM (za Etenszyn: Drimz Kamyn Tru i De Nekst Best ) 6. Kali (za odejście z Firmy i pokazanie, że potrafi rapować ) 7. Eldo (za twórczość Grammatik i Mędrcy Z Kosmosu oraz Nie Pytaj O Nią ) 8. Te-Tris (za Lot 2011 ) 9. Małpa (za Kilka Numerów O Czymś) 10. Tede (za twórczość WYP3 Trzyha WFD i płyty takie jak S.P.O.R.T. Wyścig Szczurów Mefistotedes ) Dałbym też Peję ale za nagrywanie z rpk i innym gównem oraz podzieleniu polskiego HH nie zasłużył u mnie na żadne miejsce w TOP 10.

czuczulka

Zmieniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1. Pyskaty (za Pysk W Pysk i Pasje ) 2. Ten Typ Mes (za Zamach Na Przeciętność i Kandydaci Na Szaleńców ) 3. Hukos (za Ostrze Moich Oskarżeń i Knajpę Upadłych Morderców ) 4. Sokół (za całą twórczość WWO ) 5. VNM (za Etenszyn: Drimz Kamyn Tru i De Nekst Best ) 6.Ero/Kosi (za ekipę JWP ) 7. Kali (za odejście z Firmy i pokazanie, że potrafi rapować ) 8. Eldo (za twórczość Grammatik i Mędrcy Z Kosmosu oraz Nie Pytaj O Nią ) 9. Małpa (za Kilka Numerów O Czymś) 10. Tede (za twórczość WYP3 Trzyha WFD i płyty takie jak S.P.O.R.T. Wyścig Szczurów Mefistotedes ) Dałbym też Peję ale za nagrywanie z rpk i innym gównem oraz podzieleniu polskiego HH nie zasłużył u mnie na żadne miejsce w TOP 10.

czuczulka

jak dla mnie biednie to zrobiłeś. Mamy temat top 10 raperów... jak mogłes dać Małpę z jego jedną jedyną płytą? Jeśli tak to posłuchaj sobie ( patrząc na mój avatar ;)) " Tylko Dla Dorosłych". Sam OSTRy nagrał z 30 lepszych kawałków od najlepszego kawałka Małpy. najlepszy raper to jednak całokształt, 2 lata w branży to mało.

Pawelek777888

Trochę tego nie przemyślałem. Przed chwilą stworzyłem bardziej przemyślanom listę:
1.Pyskaty
2.Ten Typ Mes
3.3WKASTA
4.WWO/Fenomen/pierwsza Molesta
5.JWP
6.Hukos/Kali
7.Stary Doniu
8.52 Dębiec
9.Eldo
10.Fokus/O.S.T.R.
Za kilka lat Może zmienię kogoś na Te-Trisa, Kaczora, TDF'a lub Onara.

muzycznyfan2011

1.Hans
2.Deep
3.Peja
4.Ero
5.O.S.T.R.
6.Kosi
7.Juras
8.Pyskaty
9.Kaczor
10.Doniu (stary)

muzycznyfan2011

masz przewalony gust muzyczny.
jak dla mnie to:
1. O.S.T.R
2. Łona
3. Eldo
4. Mes
5. Pezet
6. Sokół
7. 3W
8. 52Dębiec
9. Pyskaty
10. Fokus ( jego głos to miazga )

Pawelek777888

1. B.R.O.
2. Pezet
3. Tede
4. Baku
5. Sulin
6. Zeus

nexylevel96

Ja nie mam takiej Listy, Trzeci Wymiar, Peja, Stary Pezet, Sokół, ogólnie całe WWO, Molesta, może mniej znanych raperów napiszmy?:) Quebonafide?Jopel i Komar, wiem, że chodzi liste najlepszych raperów, ale to trochę śmieszne:)

muzycznyfan2011

1 Sokół
2 Pono
3 Włodi
4 Wilku WDZ
5 Bilon
6 Fu
7 Peja
8 OSTR
9 Paluch
10 Kali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones