Phil CollinsI

Philip David Charles Collins

8,9
238 ocen muzyki
powrót do forum osoby Phil Collins

Oglądając ostatnio tv natknąłem się na ciekawą reklamę: http://muzykazreklam.tv/3499/mercedes-cls-shooting-brake/ Nie wiem jak wy, ale ja już zbieram na nowego CLS'a :)

frytek

Taak... "jak odpoczywają prawdziwi profesjonaliści?" - pierwsze skojarzenie - Phil Collins, a nie samochód. Pamiętam, że zamarłam jak pierwszy raz usłyszałam tę reklamę (bo najpierw usłyszałam), TA piosenka w spocie reklamowym?? Szok! Super, nie mogli lepiej wybrać spece od marketingu Merca. Najważniejsze, że Philowi wpadło trochę grosza do kieszeni :-D

frytek

Czy ta reklama jeszcze się w tv pojawia?

doris1997

Niestety już chyba zdjęli, ale nie jestem pewna, długo nie leciała u nas w TV. To nie trzeba oglądać reklamy żeby posłuchać In The Air Tonight, wystarczy wrzucić na YouTube i leci.

ewej

Mam kilka winyli w domu z utworami Collinsa, więc nie ma problemu (z YouTube nie korzystam, nie lubię :).

Po prostu bardzo gościa lubię, i miłoby było usłyszeć go w reklamie.

doris1997

Winyle, ekstra. Zazdroszczę, ja mam tylko kompakty ;-) Ja również gościa bardzo lubię :-) To prawda, fajnie było go posłuchać w reklamie. Coś innego, taki utwór i reklama, ciekawe doświadczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones