Phil CollinsI

Philip David Charles Collins

8,9
238 ocen muzyki
powrót do forum osoby Phil Collins

Albumy

użytkownik usunięty

Witam. Czy znajdę tu może kogoś kolekcjonującego albumy Phila lub Genesis? Jeśli tak proszę o odpowiedź.

użytkownik usunięty

Pięknie byłoby mieć wszystkie oryginalne i koncertowe albumy Phil'a Collins'a i Genesis. Na razie skupię się na jego nowym albumie Going Back , ale w przyszłości ... kto by nie chciał tych albumów ?

użytkownik usunięty

Szczerze zachęcam do kolekcjonerstwa albumów Phila. Są naprawdę wspaniałe. Najnowszy z nich - "Going Back" lada dzień wpadnie w moje ręce ;)

użytkownik usunięty

Ale wiesz na czym mi teraz zależy... ? Na książce zatytułowanej " Phil Collins Człowiek Orkiestra " Chcę koniecznie lepiej poznać Phila. Pewnie widziałeś nowy teledysk Phila Going back świetny.

Ja wolę oglądać oficjalne teledyski na www.youtube.com/philcollins

użytkownik usunięty

Teledyski również oglądam na oficjalnym profilu Collinsa. O książce natomiast nigdy nie słyszałem. Można ją zakupić normalnie w Polsce? W języku polskim? Jeśli tak to z chęcią przeczytam.

użytkownik usunięty

Można kupić książka Maurycego Nowakowskiego. To jest bardziej biografia Phila. Pierwszy raz o niej usłyszałem ze strony www.genesis.azunime.net . Kosztuje 26 zł. Dla mnie bardzo tanio.

użytkownik usunięty

Hmm w takim razie muszę się skusić. Cena naprawdę przystępna.

użytkownik usunięty

Dorwałem dziś wreszcie nowy album Phila! Uważam, iż jest naprawdę wspaniały! Serdecznie polecam wszystkim!

użytkownik usunięty

Powiem tak..... hmmm.... Jeżeli chodzi o nowy album Going Back to na początku powiedziałem "dobra kupię ten album" bo przecież jestem fanem Phila ( w rzeczywistości Phil przerobił piosenki z lat 60 , no i tak jakoś nie będzie chciało mi się ich słuchać ). Ale gdy usłyszałem po raz pierwszy to nie dość, że nie mogłem odciągnąć moich uszu, ale gdy z pieskiem na spacer wychodzę .... uwaga ! Chcę mi się tańczyć (wygłupiać itp.) Naprawdę wielki podziw dla Phila Collinsa ! Znakomicie je odświeżył , dodał uroku, magii .! Ostatnio ten album słucham w pierwszej kolejności

Niestety jak sam Phil Collins oświadczył to był ostatni pożegnalny album ! Wielka szkoda ! Tacy artyści nie powinni nigdy kończyć, pokazać innym młodym muzykom jak się tworzy muzykę.

użytkownik usunięty

Muszę przyznać, że nie dziwie się Philowi. Chłopina się męczy by dogodzić ludziom, a tu proszę:

http://muzyka.interia.pl/plyty/recenzje/news/phil-collins-bialy-pionek-na-czarny m-polu,1534375

http://muzyka.onet.pl/10172,88585,recenzje.html

Takimi recenzjami przywitano jego album w Polsce :/ Sam Phil przyznał, że drażni go ciągła krytyka i to właśnie przez nią rozważa całkowite odejście ze sceny muzycznej :(

http://muzyka.onet.pl/0,2164673,newsy.html

użytkownik usunięty

Krytycy? Wiesz kim oni są ?! To są zwykli ludzie którzy zarabiają na życie, którzy muszą wykarmić własne dzieci przyodziać je ! Wcalę nie muszą tak myśleć negatywnie, ale myślą bo to ich praca! Gdybym to ja był artystą, wogólę bym się tym nie przejął ! Tak wielcy artyści, klasycy powinni dawać przykład młodym amatorom. Porównaj sobie lata 80 z dzisiejszą muzyką. Kiedyś piękne ballady, love songs , a także poważne o problemach współczesnego świata. A teraz ! Kasa Sława a co najgorsze Seks ! Jakaś laseczka zacznie kręcić tyłkiem (du..) . Za 50 czy też 100 najmłodsze dzieci będą oglądać nagie panienki o zwykłej porze ( rano , popołudniu ).

użytkownik usunięty

I jeszcze jedno! Twórzcie dalej ! ( do klasyków rzecz jasna mowię )

użytkownik usunięty

Lata osiemdziesiąte to bez wątpienia najpiękniejszy okres w muzyce rozrywkowej (przynajmniej dla mnie). Dzisiejszych badziewi nawet nie słucham. Szkoda na to czasu. A co do Phila to może ulubiony album? Piosenka? Jeśli możesz podaj swoje typy ;)

użytkownik usunięty

nie wiem. Jest mi trudo powiedzieć dla fana. Barrrdzo podoba mi się album ...but seriously , szczególnie doceniam both sides gdzie Phil stworzył indywidualnie: napisał teksty , stworzył muzykę sam. Każdy album jest wyjątkowy. Kocham piosenkę everyday mógłbym ją śpiewać całe życie , true colors , colours , jeżeli chodzi o i wish it would rain down to uważam że ona syła deszcz . Testify , bardzo podoba mi się piosenka Hero tylko nie wiem czemu to jest demo , skoro nie powstała pełna wersja to można oficialnie nazwać ją pełną wersją i wiele innych. Trzeba też wspomieć o piosenkach z Genesis a było ich mase . Uwielbiam każdą piosenkę Phila. A to Hero ciągle mnie zastanawia z tą demówką. Zależało by mi na jednym aby Phil stworzył instrumentalny album swoich piosenek , przydałoby mi się do karaoke.

użytkownik usunięty

Ooo tak :) "...But Seriously" - piękny album. Szczególnie "Another Day in Paradise" i wspomniane wcześniej "I Wish It Would Rain Down". Dobry pomysł z tym karaoke ;)

użytkownik usunięty

wiele piosenek Phila odmienilo moje życie np. No way out sprawiła że spojrzałem w lustro i wiem że zraniłem kilka osób ; father to son taaak o niej również bym mógł mówić wiele ... Przypomina mi moją nieszczęśliwa miłość , w której zakochałem się w pewnej ...aaa nieważne tylko jedno powiem ... Wycierpiałem się 5 lat a ta piosenka pozwoliła mi zapomnieć o tej osobie.

użytkownik usunięty

W pełni Cię rozumiem. Utwory Phila pomagają nam zrozumieć wiele rzeczy. Są z nami na dobre i na złe. A tak przy okazji - od jakiej piosenki zaczęła się Twoja przygoda z Collinsem?

użytkownik usunięty

od jakiej hmmm... Od jednej z rozpoznawalnej dla Niego a mianowicie znany WSZYSTKIM In the air tonight . A twoja historia?

użytkownik usunięty

Moja również zaczęła się od "In the Air Tonight". Potem było "Another Day in Paradise", "Against All Odds" oraz "You Can't Hurry Love". Wkrótce zrozumiałem, że Phil to człowiek, którego muzyki pragnę słuchać.

Moja historia podobna , acz ja zakochałam się w utworze Phila "Two hearts" oraz True Colours
Posłuchaj http://www.youtube.com/watch?v=rmfqLOLCNi8
Poten dałam w stecz ( Genesis z nim i Peterem GabrieleM) i do przodu- do dziś od plyty "Invisible Touch".

użytkownik usunięty
boundless

Też uwielbiam te utwory lecz odkryłem je dopiero kapkę później. A będąc już przy Genesis to może podasz propozycję ulubionej piosenki?

użytkownik usunięty

heeh... Ciekawi mnie czy jesteś młodym słuchawem czy nieco starszym. Ja mam 19 lat a Ty ?

użytkownik usunięty

Mnie już niezadługo stuknie osiemnastka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones