Phoebe Tonkin

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin

7,9
5 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Phoebe Tonkin

nie bierzcie pod uwagę tego co mówi Anik skoro ma na tapecie Justina bieber to nie wie kto jest ładny a kto nie !!! Phobe jest śliczna i kocham Fay w tajemnym krągu!!!

angela0319

ja też

angela0319

Temat użytkownika Anik81 został przeze mnie zgłoszony do zamknięcia ponieważ nie wprowadzał nic do dyskusji o aktorce, a jedynie powodował wzajemne kłótnie i obrazę innych użytkowników. Post obrażał też samą aktorkę.
I tu moja uwaga do użytkownika/użytkowniczki Anik81 - jeśli następnym razem wyrażasz swoją opinie o aktorce/aktorze rób to w sposób przemyślany i nie prowokuj innych użytkowników. Twój post był zwyczajną prowokacją, a jeśli jeszcze raz będziesz pisał/pisała takie głupoty będę dotąd zgłaszał twoje posty, aż skończy się to dla ciebie zbanowaniem konta.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Marcin

angela0319

a mi się wydawał,że kwestia gustu to sprawa indywidualna i każdemu może się podobać co i kto chce.Anik lubi Justina Bibera dlatego nie wie kto jest ładny, a kto nie?A co to ma do rzeczy?Ogarnijcie sie i nie piszcie komentarzy jak dzieci w podstawówce. Samo "Phoebe jest śliczna" by wystarczyło.

Moim zdaniem to jakoś mega utalentowana nie jest,ale w serialu młodzieżowym gra całkiem nieźle,bo to nic ambitnego.A buzię i figurę ma bardzo ładną,można pozazdrościć.

DeeDee_Spencer

to nie zaczęłam rozmowę o gustach. Ale wkurzyło mnie to ,że ktoś na kogoś bardzo ładnego mówi ,że jest brzydki...

angela0319

To jest tego kogoś zdanie, może dla ciebie jest ładna, a dla innych niekoniecznie, jesli zgłaszacie do usunięcia opinie, bo ktos wyraził swoje zdanie i wam to się nie podobało jest głupie i niesprawiedliwe. W takim razie trzeba zgłaszać tez te, które wypisują się o niej pochlebnie itp.

angela0319

Ona jest fatalna aktorką, oglądam dużo takich produkcji jak Reighn, Arrow, TVD, TO, GG i wiele, wiele innych i stwierdzam, ze jest najgorsza. Z twarzy brzydka nie jest, może powinna zostać przy zdjęciach itp. a jesli chodzi o aktorstwo to się kompromituje. Brak mimiki, sepleni, tępy, wiecznie ten sam wyraz twarzy-nie potrafi grac i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones