Phoebe Tonkin

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin

7,9
5 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Phoebe Tonkin

trzeba to przyznać, że postać, którą gra, jest po prostu naiwna. i choć niestety takie osoby chodzą faktycznie po naszej planecie, nie rozumiem zupełnie, jak reżyserowie mogli taką postać postawić jako idola. za Cleo trzeba by chodzić non stop. bo zawsze praktycznie wpakowuje inne syrenki z tarapaty. nie przemyśli czegoś i się do tego rwie (jak np. instruktor, zaczarowana woda w domu... td.). zachowuje się jak dziecko bez wyobraźni, które nie potrafi przewidzieć skutków swoich poczynań

aktorka gra dobrze tą rolę, ale ładna buzia to nie wszystko. chęć zysku popchnęła reżyserkę do szukania aktorek na wybiegu modelek... no bo kto bierze do młodzieżowego filmu ( który promuje się plecakami, piórnikami, itp.) jakieś paszczaki?

Phoebe T. nie spisuje się jako aktorka w innych rolach ;/ ładnie pozuje do zdjęć i to tyle... niestety, jej kariera aktorska zamyka się w roli Cloe. po prostu nie nadaje się do tego. zawsze będzie tylko naiwną dziewczyną z H2o

może to i dobrze. nikt sobie chyba nie wyobraża Cloe, którą gra ktoś inny?:P

----
doceniajcie negatywne opinie, bo to one właśnie sprawiają, że aktorzy starają się być lepsi!

Myślę, że nie do końca masz rację. Rzeczywiście jest bardzo dobrą modelką, ale jako aktorka spisuje się świetnie. Mnie bardzo podoba się ona na ekranie. Jej aktorstwo nie zakończyło się na roli Cleo. Jej nowy projekt to 'Tomorrow: When the War began'. Jest początkującą aktorką, dlatego tak niewiele o niej słychać. Myślę, że jej kariera aktorska nie zatrzyma się tylko na tych kilku rolach. Życze jej powodzenia w każdym razie. Cieszę się, że wyraziłaś swoje zdanie w kulturalny sposób, a nie jak co poniektóre osoby. Pozdrawiam!

Ja uważam, że nie jest najgorszą osobą. Rzeczywiście jest bardzo ładna, ale gra aktorska nie jest na najgorszym poziomie :) Jak napisała już osoba wyżej, Phoebe jest dopiero początkująca ale myślę, że w przyszłości może bd jeszcze bardziej sławna. :)

No taka ciota z niej w pierwszej serii (teraz znacznie lepiej). Ale w realu taka nie jest. Podobno ostro chleje (oby to się nie odbiło na karierze) . No i słucha Avalona, co już samo w sobie jest znakiem, że w życiu nie jest grzeczną "Cleo Sertori".

squeeze2

No z tą wypowiedzią mogę się zgodzić. Faktycznie w 1 serii była strasznie wkurzająca. Dobrze to ująłeś taka ciota xD ale w 2 i 3 grała znacznie lepiej. Od razu chciało się na nią popatrzeć. Widziałam jej niektóre zdjęcia i na większości z nich jest z piwem, wódką lub papierosem. Zdarzyła się nawet fajka wodna i zdjęcia na których była ostro pijana. Trochę mi to do niej nie pasuje po roli grzecznej syrenki xd

No właśnie jak widać to ona i aktorka grająca Emmę najbardziej się wybiły jeśli chodzi o grę w filmach, więc chyba coś w tym jest skoro dostaje nowe propozycje, Twoja negatywna opinia nie ma nic do rzeczy nie sadzę żeby Phoebe dzięki temu lepiej grała bo nawet tego nie przeczyta. Tak na prawdę to ona ma twoją opinie w dupie tak samo jak i moją dlatego nie mam zamiaru jej pouczać. Jak dla mnie gra całkiem fajnie. Oczywiście są lepsi ale nie jest źle biorąc pod uwagę że zajmuję się modelingiem i jest tak jakby początkującą aktorką ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones