Phoebe Tonkin

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin

7,9
5 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Phoebe Tonkin

W tajemnym kręgu cały czas robi to spojrzenie spod byka- pochylona głowa i patrzy jakby chciała zabić. Przez to jej zez jest nie do zniesienia. Generalnie dziewczyna jest śliczna ale wkurzająca. no i ma okropnego zeza.

jolmab

Ja nie dostrzegłem zeza :P Ale z jednym muszę się zgodzić to niewiarygodnie atrakcyjna kobieta.

jolmab

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że ona ma grać taką postać w tajemnym kręgu, na pewno widziałaś/eś ją w h2o tam non stop była uśmiechnięta, świetnie odgrywa daną jej rolę dlatego dostaje ode mnie 9/10 i nie ma żadnego zeza

expiry

Oczywiście, że ma zeza. Widziałam ją w "Pamiętnikach Wampirów", tam gra tak samo wszędzie, czyli równie beznadziejnie. Cóż, czasem ładna buzia nie wystarczy żeby osiągnąć sukces. Ona i Nina Dobrev mimo, że ładne nigdy sie nie wybiją bo brak im talentu.

jolmab

dałam jej 7/10 nie wiem czemu wyżej napisałam że 9, co do gry Niny to jest słaba Phoebe też sie niczym nie wyróżnia datego nie biorą jej do niczego nowego Tajemny Krąg pomimo że był ciekawy to nie robią 2 sezonu bo słabi aktorzy blondi Cassie ma non stop otwartą buzię i tą samą minę Phoebe jako Faye podobała mi sie ale momentami bywała wkurzająca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones