Pierre RichardI

Pierre-Maurice Richard Charles Léopold Defays

7,8
1 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierre Richard

Taki wielki aktor i nie ma biografii na Filmwebie? Oj, chyba się za to wezmę i zrobię

Gats_2

...no i się wziął... i zrobił... oj, chyba

bodysong

Sam nie możesz ruszyć dupska i czegoś naskrobać?
Palce do klawiatury przyrosły?
Jesteś takim samym użytkownikiem jak ja. Masz czas to działaj, ja nie mam kiedy się po tyłku podrapać a co dopiero siedzieć 2-3 godz nad biografią którą i tak uwalą bo źródło niewiarygodne itd.

Gats_2

Gats - widzisz, lepiej jest nic nie obiecać i naskrobać niż stwierdzić że się za coś weźmiesz i tego nie zrobić... ja nie znam tego Pana, więc nie biorę się za coś co nie leży w mojej broszy - ale gdybym już postawił sprawę w takim świetle że publicznie publikuję pewne postanowienie, to raczej trzymał bym się tego. Co ciekawe - także i mnie zdziwiło że owa postać nie ma biografi - no ale jak wspomniałem, nie znam się na tworzeniu biografi, a nie chce robić czegoś na siłę... u Ciebie jednak w poście szło wyczuć zaangażowanie - przynajmniej chęć. Moje słowa nie mają na celu krytyki, tylko z lekkim sarkazmem - zmobilizowanie owego pomysłodawcy do stworzenia biografi... Peace&Love

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones