Pierre RichardI

Pierre-Maurice Richard Charles Léopold Defays

7,8
1 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierre Richard

Witam.Kiedys ,dawno, 25 lat temu bylam w kinie na francuskim filmie z Pierrem Richardem w roli glównej.Tytulu niestety nie pamietam,a bardzo chcialabym ten film obejrzec jeszcze raz.Na poczatku glówny bohater (P.R.) podgladajac przez okienko w toalecie swoja narzeczona wpada noga do kibla ,oczywiscie spuszcza wode,wyrywa kibel ze sciany i idzie z nim smiesznie zarzucajac noga przez korytarz.Potem jest jakas akcja z przestepcami,nie pamietam o co chodzi i grupa bohaterów min.P.R. uciekaja przed nimi pociagiem.Potem trafiaja na wyspe gdzie chronia sie w drewnianej willi.Bandyci podpalaja ten dom i jest taka scena,ze widac zgliszcza i wystajace z nich pionowe rury,jedna z wanna druga z umywalka i trzecia z sedesem.Tam oczywiscie schronili sie nasi bohaterowie i dzieki temu ocaleli.Te sceny zapamietalam.Film ogólnie smieszny jak kazdy z P.R.
Jesli ktos cos wie prosze o pomoc.Dzieki z góry. Pozdrawiam

becia_owczarek

Brzmi ciekawie, jednak sam nie wiem, co to może być za film.

Camil

To film "diabli mnie biorą"Juz to ustaliłam tu był fragment ,o którym pisałam.może nie pamiętałam wszystkiego dokładnie ale to jest to
http://www.youtube.com/watch?v=0ycoRnJXADI
pozdrawiam

becia_owczarek

To nie jest Diabli mnie biorą tylko Cenny depozyt, tylko na tej stronie tego nie ma bo ktoś się pomylił i są dwa filmy Diabli mnie biorą. Jestem pewna ze to Cenny depozyt, bo to jeden z ulubionych filmów mojego taty i on mówi że da sobie rękę uciąć że ten film się tak nazywa. Jakby ktoś z was znalazł w internecie polską wersje to wyślijcie mi linka bo ja znalazłam tylko rosyjską.

KsiazePojebow

Dzięki że przypomnieliście mi ten film. Scena z sedesem też gdzieś mi utkwiła w zakamarkach pamięci. Postanowiłam sprawdzić i potwierdzam że to jest Cenny depozyt na 100 %. Na tym kawałku z sedesem popłakałam się ze śmiechu, ale cały film obfituje w świetne komediowe sceny.

KsiazePojebow

Ja mam tylko z polskimi napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones