Piotr Fronczewski

8,2
38 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski
Van_der_van

fenomenalny, szczególnie głos. mam takie marzenie: jak wygram w totka, złożę mu ofertę, żeby nagrał kilka utworów, cena nie gra roli ;)

schschfikation

Ja mam nagrane kawałki Franka Kimono... super to było, na jaju

Van_der_van

W pełni się zgadzam!

Breganto

Pozdrawiam!

Van_der_van

Gry z jego "dubbingiem" to moje dzieciństwo. Nie zliczę ile godzin spędziłam słuchając jego głosu. Polecam też audiobooki.

Cheshire_Cat

Oj tak, ja pamiętam z radia jak czytał!

Van_der_van

Mistrzowska rola w 'Konsulu', właśnie świetnie mógł grać takich ludzi z charyzmą. A teraz to już nie ma ról dla niego.

qqryqu

Pełna racja!!! Konsul to jest po prostu genialna rola!

Van_der_van

Glos ma swietny i gra bardzo dobrze ale to nie polski aktor tylko polskojezyczny a to roznica.

Phantom_5

Please... k... co to ma do rzeczy? jest to polski aktor, obywatelstwo polskie, nie zabijał wyklętych, nie wprowadzał komunizmu, nie torturował Pileckiego, nie walczył o Jedwabne, nie jest kumplem jana grossa, mama ze szlacheckiej polskiej rodziny etc, itp. Zapewniam Cię, że jak pogrzebię w Twojej przeszłości to może okazać się, że też gdzieś tam masz kogoś "niepolskiego" - i co wtedy? Znasz całą swoją genealogie? Nie ma tam żadnego żyda, niemca czy ruska??? Jesteś w stanie to sprawdzić? Na 100%??? Po tym co na naszych terenach się działo? Ludzie, kuźwa żyjcie, zakładajcie biznesy, myślcie o swoim życiu a nie o tym czy ktoś kto nikomu krzywdy nie zrobił jest polski czy "tylko polskojęzyczny"

Van_der_van

https://www.youtube.com/watch?v=yufs0U09Xy8

AutorAutor

Spoko spoko, widziałem:)

Van_der_van

:-)
https://www.youtube.com/watch?v=fuMHHk27CEw

Van_der_van

No, Pan Kleks, tata, który co chwila dowiadywał się, co Marcin powiedział, Stanisław Olszowski i Franek Kimono. ^^

Trojden

Franek Kimono wymiata:) Po dobrej wódzie dobry jestem w dżudzie...:)

Van_der_van

Wybitny człowiek.

WielkiSzu

Bez dwóch zdań

Van_der_van

jeden z...? no ja bym tu dyskutował czy czasem nie najlepszy obok Lindy. Bo tu ciężko wyłonić top 1 ze względu na całkowicie inny styl, jak dwa bieguny.

Boskigrom

Dlatego właśnie napisałem "jeden z najlepszych":)

Van_der_van

teraz rozumiem, to tak jakby wyłonić lepszego sportowca z mistrza biegu na 100 metrów i rzucie młotem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones