Piotr Fronczewski

8,2
39 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

DLA MNIE Pan Piotr Fronczewski jest NAJLEPSZYM polskim aktorem. Jest duża rzesza dobrych, nie raz nawet bardzo dobrych, ale moim zdaniem Panu Piotrowi nikt do pięt nie dorasta, a Jego kunszt tak naprawdę doceniłem oglądając Go na deskach teatru !!! Oby grał jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo ku uciesze Jego sympatyków, czyli takich jak Ja. Moje serdeczne gratulacje Panie Piotrze :):) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
cOOba

Ja też go uwielbiam. Niech tam inni krytykują go sobie ile wlezie - ja bardzo go cenię za jego fenomenalną grę i będę cenił do końca życia. Pan Piotr jest the best.

Można Go sobie krytykować ile się komu podoba - dla mnie i tak pozostanie NAJLEPSZYM, NAJSYMPATYCZNIEJSZYM polskim aktorem i nikt Mu nigdy nie dorówna !!!! Moje najszczersze gratulacje, szkoda tylko, że tak mało Go można (poza Rodziną Przestępczą ;) ) zobaczyć w TV. Jak się jeszcze obejrzy jakieś Jego dokonania teatralne [miałem tę niewątpliwą przyjemność] to ciężko Go nie lubić i cenić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones