Piotr Fronczewski

8,2
39 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

UWOLNIC TOP 100 OD TAKICH kuglarzy
APELUJE by powiązać wysokość oceny z jakimś dodatkowym argumentem, wyznacznikiem, który sprawiłby że ocena jest miarodajna. Jak widać zupełna dowolność nie jest dobrym pomysłem, bo jak wiadomo 80% poluacji to zupełni idioci, jak dowodzą badania, a jest około 20% użytkowników, których najbardziej razi ludzka głupota.
Cóż, jedynym wyjsciem byłoby ukrócenie tej "demokracji", typownie aktorów do listy przez administratora, to pomoże wyeliminować tych nędznych udawaczy, grających w serialowych gniotach dla debili. Jedyną ich zasługa jest to, że gra w mnydlanej operetce lub wielosezonowym scierwie oglądanym przez setki milionów roślin którzy dają komuś 10 bo w serialu gra kogoś dobrego, uczciwego. Za dużo scierwojadów na tym forum, tylko czekać kiedy prym będą wieść serialowe kukły.
Nie można do tego dopuścić.
OCENIAJCIE TYCH KTÓRZY SIE ZNALEŹLI PRZYPADKIEM W TOP100 NA 1
TO JEDYNY SPOSÓB BY ODDZIELIĆ ZIARNO OD PLEWU. Można zakładać kilka kont i oceniać te beztalencia na 1.

Pozdrawiam

kassar

jesteś głupi

jakub_5

Świetna riposta. Podzielam zdanie Jakub-a 5.

kassar

czy Ty w ogóle sprawdzasz przy kim zakładasz te tematy, czy już straciłeś rachubę?

użytkownik usunięty
maly_glod

Ciewkawam czy obejrzałeś choć 10, ba chociaż 5 filmów z jego udziałem, czy też kojarzysz go tylko z "Rodziny zastępczej", gdzie nawet ja mogłabym zagrać i nie byłoby to drastycznym nadużyciem...

kassar

Co to za trolisko z tego użytkownika kassar? Chyba ma jakieś spore problemy ze sobą...

kassar

Jestes kompletnym kretynem. Myslisz pajacu ze jest wybitny za grę w serialu? Nie zauważyłes ze on grał w wielu filmach? Jestes naprawdę debilem. Wybacz ale tylko tak moge Cie nazwać. Jestes wlasnie jednym z tych troli co zakładają konta i dają 1. To moze Ty podaj argumetn moze co? Skoro od innych tak go wymagasz. Należysz do tej głupiej populacji. Zacznij myslec.

użytkownik usunięty
Ramzes20

Kto nie dał Franczewskiemu oceny niech da teraz 10 aby zrównoważyć tą durną ocenę.

kassar

Tacy debile kompletni, jak ty nie będą mi mówić kogo i jak mam oceniać ! Będę oceniał kogo i jak chcę i takie zwisy jak ty (oraz ich zdanie) będę miał tam, gdzie na to zasługują, czyli GDZIEŚ ! Idź się samozadowolić, a od mojej oceny to ci (jak i każdemu innemu pomyleńcowi) WARA !!! JASNE, CZY LITERKI ZA MAŁE ????!!!!!!! Wszystkiego najgorszego !
PS. Mam nadzieję, że ta bezdenna głupota, jaką reprezentujesz nie jest u ciebie rodzinna i dotknęła tylko ciebie, bo jeśli tak to nawet nie współczuję !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones