Piotr Fronczewski

8,2
39 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

jak taki świetny aktor z takim dorobkiem, mógł grać w takim gniocie jak rodzina zastępcza..

BloodyMaja

może to był gniot ale do czasu jak się te bliźniaki pojawiły ale serial był bardzo fajny , i świetnie Pan Piotr zagrał ale dla mnie to on i tak będzie właścicielem piwnicy z 13 posterunku.

kinomanka_13

chyba chciałaś na pisać że od czasu jak sie bliźniaki pojawiły :P straszny ten serial był juz wtedy kręcony na siłe

BloodyMaja

Sam jestes gniot
Ale tak to jest na serialach
Ktos obejrzy pare odcinkow i oceni nie pozytywnie bo akurat jeden czy 2 mu sie nie spodobaja
Moim zdaniem oceny seriali sa najmniej adekwatne bo duzo ludzi ocenia calosc po dwoch odcinkach, a reszta ludzi opiera sie o te oceny "wyjete z dupy"

Piotr088

a skąd wiesz ile ja odcinków obejrzałam? serial słaby, beznadziejni aktorzy (oczywiście są wyjątki), mała murzynka przesuwająca przedmioty siłą woli, wkurzająca matka, durne dzieci które kręci tylko kasa i popieprzeni sąsiedzi...

BloodyMaja

z tego co napisałaś wygląda że obejrzałaś tylko parę, jeśli chodzi o przesuwanie przedm. siłą woli to było to tylko w dwóch, góra trzech odcinkach(wszystkich odcinków nie widziałem to nie jestem pewien), i właśnie jest tak jak mówię, oceniasz całość po tym co było w jednym czy dwóch odcinkach, można coś lubić albo nie lubić, ale nie można obrzydzać innym, mogła byś wyrazić po prostu swoje zdanie na ten temat, że Tobie się nie podoba
w internecie ludzie rzadko kiedy normalnie wyrażają swoje zdanie tylko zaraz muszą coś zmieszać z błotem
też nie mówię że ten serial jest jakiś super wyjątkowy, ale ... wiesz o co mi chodzi
a o ocenianiu seriali zdania nie zmienię, ale niestety nie ma na to lekarstwa, bo jeśli mieli by oceniać tylko Ci co oglądali całość to by były oceny zawyżone, ale z dugiej strony pozwalanie oceniać serial po obejrzeniu jego jakiejś części też nie jest dobre
Pozdro

Piotr088

czlowieku co z Toba jest nie tak? Przecież ja tutaj piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu, wyrażam własne zdanie ,
widziałam wiele odcinków tego serialu i przytoczyłam tu tylko niektóre absurdy, bo nie starczyłoby miejsca żeby opisać wszystko...

BloodyMaja

ze mną nic :)
ps: jeśli widziałaś wiele odcinków tego serialu to może jednak nie był taki gniot ;)
Pzdr :)

Piotr088

wiesz w wieku 10 lat miałam inną tolerancję na takie sprawy, oglądałam nawet mode na sukces;p

BloodyMaja

jak można mówić o Rodzinie Zastępczej że jest gniotem?! to najlepszy polski serial familijny, a może i najlepszy w ogóle... to były czasy, a jak widzę Rodzinkę.pl to nóż się w kieszeni otwiera - niby tematyka podobna, a między nimi przepaść. i jak można mówić o postaci granej przez Kownacką "wkurzająca matka"? nie pojmuję tego. to prawda, pierwsze sezony były najlepsze, ale jak dla mnie całość trzyma poziom. widziałam wszystkie odcinki, a większość z nich po kilka-kilkanaście razy. takiego serialu już NIGDY nie będzie. i Fronczewski idealnie tam pasował. jak każdy zresztą

savonn

nie spinaj sie tak... widocznie można.

savonn

No właśnie, udany serial. Bardzo dobre role zagrali : Boberek, Dedek, Trzepiecińska, Śleszyńska ...

savonn

Prawdą jest co rzeczesz.Serial uczył i bawił.W tym serialu można było znaleźć trochę komedii i trochę poważniejszych scen pouczających.Chociaż za czasów kiedy były emitowane Miodowe lata i 13 posterunek Rodzina zastępcza wydawała mi się trochę słabsza a teraz z przyjemnością oglądam powtórki na polsacie 2,których kiedyś nie obejrzałem.Chociaż z czasem jak pojawiały się nowe postaci serial trochę według mnie obniżył loty.Do tego aktorzy grający dzieci,przede wszystkim "Fifi"był mniej wiarygodny i sztuczny w porównaniu do czasów z dzieciństwa.
Jakoś nie widzę teraz nowych seriali komediowych,które by moim zdaniem dorównywały tym serialom,które wymieniłem.

savonn

Popieram. Obecny serial "Rodzinka" z Kożuchowską i Karolakiem nie umywa się do tamtego gdzie grała Gabrysia Kownacka i pan Fronczewski ( zwłaszcza gra aktorów).

BloodyMaja

Z tego samego powodu dla którego De Niro, Spacey, Pacino czy Redford zagrał w serialach albo dla których Brando ,Gajos czy Fronczewski w reklamie.

Dla mnie Fronczewski jest mistrzem teatru i takie pozostanie. Polecam go zobaczyć na żywo .... nie bez powodu był uwielbiany przez Łomnickiego,Holoubka i Zapasiewicza.

BloodyMaja

Z czegoś trzeba żyć. Polska to nie Hollywood, gdzie największe gwiazdy dostają takie gaże za każdą rolę, że spokojnie może im starczyć na jakiś czas, jeśli nie mają tendencji to trwonienia pieniędzy. W Polsce jest z tym trochę gorzej. Poza tym może jest zmęczony graniem bardziej wymagających ról, a tu kasa pewna przez kilka lat, rola łatwa do zagrania. Co z tego, że jest wybitnym aktorem. Bogaty dorobek nie zapewnia dożywotniego utrzymania.

BloodyMaja

znajdzie sie rzesza ludzi którym sie ten 'gniot' podoba,a piotr jak to aktor.....gra gdzie płacą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones