Piotr Gąsowski

5,8
4 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Gąsowski

jak myslicie w czym byloby mu w sam raz bo ani aktorstwo ani prowadzenia tanca z gwiazdami nie jest jego domena.Sory Piotrek

maciekb80

Może na konduktora do PKSu?! Stara się chłopina być zabawny, dowcipny i interesujący ale z bardzo mizernym skutkiem. W autobusach miałby styczność z ludzmi to mógłby się jakoś zrealizować.

pendzik

a ja uważam, że fajnie prowadzi Taniec z gwiazdami

użytkownik usunięty
moviefun006

A ja uważam że nie.

no cóż, nie musimy mieć takiego samego zdania.

moviefun006

Ja uważam, że tak jak on prowadzi to poprowadziłby co drugi.Nic szczególnego.Ale czopek z niego to się dorwał do koryta.

ministerfinansow

To se poprowadź. Po pierwsze: pójdź sobie najpierw na taniec z Gwiazdami, to zobaczysz sobie, ile rzeczy taki prowadzący ma naraz na głowie i ile musi ogarnąć rzeczy na raz. Bardzo dużo, na prawdę, sam widziałem.
Po drugie: prędzej byś się zesrał, niż poprowadził. Niestety zawsze tak jest i nad tym ubolewam okropnie, że ludzie z cienia to opluwają i próbują leczyć kompleksy i brak odwagi, pisząc źle o ludziach, którzy takich kompleksów nie mają i nie boją się stanąć przed publiką.
Po trzecie: Żeby się "dorwać do koryta", jak brzydko to nazwałeś, trzeba mieć w sobie to coś, a nie być po prostu czopkiem. Właśnie najczęściej czopkami są Ci, którym się nie udało...

Pozdrawiam i wesołych świąt życzę

Kupcio

Czopkami są Ci,którym się nie udało ?! Ciekawa teoria ! Patrząc na przekrój polskich gwiazdeczek,uważam,że niestety nie mają w sobie tego czegoś a swoją karierę zawdzięczają właśnie wchodzeniu komuś w pewną część ciała.Ale jak widać ty uważasz inaczej i miernoty z tvnu są dla ciebie wielkimi gwiazdami.Jeśli mowa o prowadzeniu programu to ja napewno nie umiałbym tego zrobić,ale pisząc,że tak jak on poprowadziłby progrma co drugi miałem na myśli to,że jest w Polsce wielu zdolnych młodych ludzi po szkołach aktorskich,którzy nawet nie będą mieć szansy zagrać w reklamie gumy do żucia,nie mówiąc już o prowadzeniu programów typu "Taniec z gwiazdami",bo albo nie są czopkami jak pan G.albo nie mają właściwego pochodzenia wiadomo jakiego...Za mało wiesz o życiu panie Kupcio,więc nie wypowiadaj się w takich dyskusjach tylko idź oglądaj swój ulubiony kanał z doskonałą ramówką i dalej wysyłaj smsy na swoją ulubioną parę, za które to pieniądze z tych smsów pan G.dostanie pensję 50 tyś.zł za odcinek,na które ty musisz pracować 2 lata... :))))))

ministerfinansow

Po pierwsze: co masz do Żydów? Czy ta prawdę wierzysz w mity, że Żydzi żądzą Polską? Przynajmniej to sugerowałeś... To już znak, że nie ja, ale ty dałeś się omamić tabloidom. Brak własnej refleksji i i wierzenie tabloidom, to niebezpieczna rzecz. Trzeba być debilem żeby w to wierzyć.

Po drugie: Piotr Gąsowski nie jest "gwiazdeczką", tylko WYSOKIEJ KLASY AKTOREM, który swoje w życiu przeżył i napracował się za pięciu w tym kraju. Jakbyś znał jego prawdziwą historię, a nie tą z tabloidów, to byś wiedział. ..

Po trzecie: Co ty gadasz? Z SMS-ów dostanie pieniądze? 50 tyś zł? Kto Ci to naopowiadał? Znasz dokładnie mechanizm Tańca z Gwazdami? Myślisz, że tam tyle zarabiają? Jak nie znasz, to się nie wyowiadaj, bo ja znam.

Po czwarte: Może za dużo życia jeszcze nie poznałem, ale za to na pewno znam Piotkra lepiej, niż TY, więc nie gadaj proszę takich głupot, bo mi się serce kraja, naprawdę...

maciekb80

Ja go widzę na stanowisku woźnego w podstawówce
Beret z antenką i ruska kufajka.

vanu

dokładnie

maciekb80

ja proponuję dla pana Bodzia takie zawody:
- dziadek klozetowy
- sprzątacz ulic
- czyściciel budek telefonicznych
- rolnik
- manekin

sally_storm

Na prawdę? A ja tobie proponuję, zostanie Dyrektorem Domu Publicznego. Będziesz mógł w końcu pokazać swoją nieprawdopodoną moc i siłę

Kupcio

przemyślę to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones