Piotr GłowackiI

7,7
40 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Głowacki

Jak dla mnie w jednym i w drugim filmie dobrze wcielił się w swoje role. Jest dobrym, wszechstronnym aktorem.

88kinoman

Widziałam jeden i drugi film. W "Karbali" miał epizod w zasadzie, natomiast w filmie Bromskiego zagrał bardzo przyzwoitą rolę prokuratora i to była jedna z głównych ról. Bardzo elastyczny aktor i to chyba w nim najbardziej cenię.

pikpik9

jedna z głównych ról?? przepraszam nie zauważyłam , zbyt rzadko pojawiał się na ekranie

88kinoman

To prawda. W ogóle gra bardzo dobrze, w bardzo dobrych filmach. Anatomia zła jest fenomenalna ;)

88kinoman

Głowacki potrafi zagrać chyba wszysko. Wyrasta na jednego z najlepszych aktorów w Polsce. W Anatomii pokazał klasę!

mikekey_

Zgadzam sie w 100% ze w anatomii pokazal klase, film wart obejrzenia nawet ze wzgledu na glowackiego

88kinoman

Karbala jest co prawda jeszcze na liście moich filmów do obejrzenia, ale bez wątpienia w Anatomii zła to popisał się znakomicie aktorstwem!

88kinoman

Widziałem parę filmów z jego udziałem to utalentowany młody aktor. Czy gra większą czy mniejszą rolę to daje z siebie wszystko.

88kinoman

W obu filmach zagrał bardzo dobrze, wiarygodnie. Świetnie też poradził sobie w Disco Polo, gdzie udowodnił że potrafi też grać jajcarskie role. Dobrze też wypadł w Bogowie, tylko tam trudno go rozpoznać przez charakteryzację.

GoldenBoyGT

i to jest świetny aktor, który potrafi wcielić się w rolę w 100% a oglądając film widzimy tylko graną postać;)

88kinoman

Mi się o wiele bardziej podobał w "Anatomii zła" jako prokurator, jakos tam bardziej do mnie "przemowil"

88kinoman

Świetny aktor i w Anatomii zła tylko to potwierdził :)

321monia

Zgadzam się całkowicie:) Każda jego rola jest inna i świetnie się w nich odnajduje. Rola skorumpowanego prokuratora, zafiksowanego na sprzątnięciu szefa policji, czemu nie? :) Ja jestem pod wrażeniem!

88kinoman

w Karaballi nie wiem czy dobrze grał ponieważ pokazał się na chwilę i zaraz zginął , natomiast w "Anatomii zła" czułam się jakbym oglądała "pierwszą miłość" beznadzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones