Piotr GłowackiI

7,7
40 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Głowacki

Za rolę w "80 milionów". Przecież to jest aktorstwo na światowym poziomie, genialna
kreacja, nie słyszałem wcześniej o tym aktorze, ale od teraz będę śledził jego dokonania.

Pawel_eS

racja, az w szoku bylem, facet grał zarabiscie!

vasil_zajcev

Po raz pierwszy zobaczyłam go w 'Odzie do radości' (polecam), teraz w '80 Milionach'... Super, jest świetny, dlaczego tak mało filmów z jego udziałem można obejrzeć?! Powinien być rozchwytywany na prawo i lewo! Byle nie przez Taniec z Gwiazdami... :-)

kas71

moze bez przesady, bo zarazbedzie drugim szycem :P
swoja droga- teraz nie malo tych filmow ma ;>

vasil_zajcev

No nie, bycia Szycem 2 absolutnie mu nie życzę, fakt ;) Ale myślę, że rozumiemy o co chodzi ;D

Ja kojarzę go z 'Ody...' i '80 Milionów', w 'Sali Samobójców' miał małą rólkę. W czym jeszcze gra? Trochę ciężko myślę, jeśli chodzi o wyszukiwanie takich informacji, a tu też niewiele wymieniają ;>

kas71

Chociaż nie, trochę tego jest. Muszę nadrobić :)

kas71

wlasnie, troszke jest, ale jakieś mniejsze rolki grał, mozna powiedzieć, ze po drabinie rol sie wspinał, az nie doszedł do 80 mln, gdzie pokazał swój kunszt. TEraz to myślę się zacznie :D

Pawel_eS

Zgadzam się! Coś niesamowitego jak On zagrał tego SBeka !

Pawel_eS

W tym filmie przyćmił wszytskich innych aktorów :)

m_ca

vasil - z całym szacunkiem, ale żadna rola Szyca nie jest tak genialna jak rola Głowackiego w "80 milionów", trzymam za niego kciuki, oby wybił się poza Polskę ;) Wielki szacunek, Panie Głowacki!

Pawel_eS

Zgadzam się. Według mnie P. Szyc jest przeciętnym aktorem...

Pawel_eS

a mnie osobiście kompletnie nie podobała sie jego gra. Strasznie sztucznie . tak jak byłby dorysowany do rzeczywistości.

hristo79

całkowicie się zgadzam z Przedmówcą! Moim zdaniem to była najsłabszy (sztuczny i "na siłę śmieszny") element bardzo dobrego przecież filmu!

Pawel_eS

Po prostu świetny :) Naprawdę mi się podobało...

Pawel_eS

Sobczak był wspaniały, grał bardzo realistycznie

nowotworek123

Na filmie na śmiałam się bardzo z jego roli bo wyobrażam sobie jaki jest na co dzień a jak zagrał to po po prostu jak dla mnie bomba! Rodzina jest z niego dumna śledzę na bieżąco jego postępy i gra co raz lepiej. Jestem z niego dumna i cieszę się bardzo że jest moim kuzynem ;)

eweludek

taaa

kas71

Dla mnie też najlepiej zagrana rola w tym filmie !

Pawel_eS

Najbardziej wyrazista kreacja w całym filmie. Kawał pierwszoligowego aktorstwa.

Pawel_eS

W Sali Samobójców również jest genialny. Ale za 80 milionów - chapo ba. Światowy poziom. Pogratulować talentu

GarryEr

Zgadzam się, zagrał swietnie:D

pepetka1

ja również się muszę zgodzić, że grał naprawdę świetnie, jakoś nie przypadły mi do gusty wcześniejsze jego role, ale po tej w tym filmie mogę twierdzić, że jestem w stanie nawet go polubić ;-P

ewka_324

wg mnie także w 80 milionów był genialny

Reznik

Poziom światowy

Pawel_eS

Nie pozostaje mi nic jak tylko się zgodzić, gdyby urodził się w jakimś anglojęzycznym kraju wylądował by wiadomo gdzie.

Pawel_eS

potwierdzam swietna kreacje stworzyl podziw !

Pawel_eS

Zgadzam się w 100%! Genialna gra aktorska!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones