Piotr GrabowskiI

7,2
2 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Grabowski

jestem córką Piotra Grabowskiego i zgłosiłam do redaktora tej strony prośbę o uporządkowanie filmografii - na razie cisza...

ania_chmielarz

Nonszalancja i sobiepaństwo są charakterystyczne dla tego portalu. Kiedy kilkakrotnie zgłaszałem dość oczywiste, powszechnie dostępne dane biograficzne, żądano ode mnie udowodnienia ich przez podawanie wiarygodnych źródeł lub odrzucano jako nieudokumentowane. A z drugiej strony jakiś przemądrzałek i pożalsięboże moderator umieszcza bezrozumnie dane rażąco sprzeczne z już istniejącymi i nie ma żadnych obiekcji. A interwencje - jak widać - olewa.
Pogratulować dobrego samopoczucia, państwo decydenci!

omaley

Niestety, przykro o tym pisać, ale to prawda. Moderatorzy FilmWebu wykazują niejednokrotnie bęcwalstwo wyższego rzędu. Kiedy zgłosiłem m.in. informację o śp. Tadeuszu Włudarskim (1936-1989), aktorze, który podkładał polski dubbing pod angielski film lalkowy "O czym szumią wierzby", odrzucono tę informację, bo jako źródło podałem TVP. Klarnecik, który prowadzi stronę z miejsca odwalił info, zamiast puścić e-mail do TVP i sprawdzić dane.
Rażących błędów rzeczowych jest na portalu o wiele więcej, nie mówiąc już o błędach ortograficznych i stylistycznych.

omaley

Święte słowa...

Nonszalancja, cenzura, brak kompetencji, bufonada, głupota, mędrkowanie pospolite, tolerowanie przygłupich użytkowników, niedocenianie dobrych textów, itd...

Cud, że nie pokasowali Waszych krytycznych textów...Tu jak za komuny!

PS- Olejcie ten cyrk...Po co się denerwować?

omaley

bo przyglupy zarządzają tym portalem

ania_chmielarz

Niech Pani zamieści fotę śp. Taty. Może kolesie z FW w końcu się ockną i zaczną klecić portal tak, jak należy.
Pozdrawiam serdecznie :-)

Cobra_Verde

A to cytat z redahtorka Webu znaleziony gdzieś w necie.
Chciałoby się powiedzieć: nie czyń drugiemu co tobie nie miłe ...
Bez komentarza !


Marcin Pietrzyk 2008-01-27


Dysk dodatkowy nie ma polskich napisów

Imperial oszukuje ludzi! Nalepka z tyłu opakowania mówi wyraźnie: dysk 2 --> polskie napisy. Napisy są duńskie, niemieckie, angielskie, hiszpańskie, francuskie, holdenderskie, nawet szwedzkie czy fińskie. Ale polskich brak, mimo informacji, że są widniejącej na opakowaniu. Żenada, bezczelność i oszukaństwo.

ania_chmielarz

Nie Pani jedna, będąca najlepszym źródłem informacji o własnym ojcu, została potraktowana nonszalancko przez tych, pożalsięboże, "moderatorów". Identyczny afront spotkał córkę pięknej polskiej aktorki, znanej m.in. z komedii "Kochajmy syrenki" oraz "Rękopisu znalezionego w Saragossie, zmarłej we Francji w roku 1990, Alicji Sędzińskiej. Córka p. Sędzińskiej również próbowała uzupełnić profil swojej Mamy, ale odpowiedziano jej arogancko, że nie jest wiarygodnym źrółem. Na tych nadętych bubków i pyszałków nie ma po prostu rady. :((

omaley

Już dawno przestałem próbować dodawania tu, czyli na FW jakichkolwiek informacji, gdyż doszedłem do wniosku, że rządzą tym portalem nadęte bubki i pyszałki właśnie.

ania_chmielarz

To prawda, bajzel jest zresztą nie tylko na tym profilu. Dodam, że nie wiedzieć czemu, rola Pana Piotra w serialu Dom określona jest jako gościnna (sic!)

chemas

Ignorancja i bufonada tego "towarzystwa wzajemnej adoracji" (szczególnie weryfikatorów) przekroczyła już wszelkie granice.

ania_chmielarz

Jak zmarł ojciec?...

ania_chmielarz

Jak wygląda obecnie sytuacja? Czy filmografia został uzupełniona?

BTW. Szkoda, że odszedł tak wcześnie. Bardzo charakterystyczny aktor. Często występował w rolach drugoplanowych, jednak głęboko zapadał w pamięć (np. w Znachorze).

ania_chmielarz

Na zawsze pozostanie mi w pamięci jak kucharz w podróżach Pana Kleksa i jego epizodyczna rola w serialu Dom dla mnie najbardziej zapamiętana i w Znachorze. Przykro mi, że polskie kino straciło go tak wcześnie i oczywiście Pani jako córka kochanego tatę.

jihad1983

W serialu Dom rola nie była epizodyczna, nie była wielka ale zapadająca w pamięć. W ogóle Piotr Grabowski to mój ukochany aktor.

ania_chmielarz

Bardzo proszę o kontakt Pani Anno. Jestem na etapie zbierania dokumentów do książki o Pani Tacie, i nie ukrywam chciałbym porozmawiać z Panią
A co do aktorstwa - Pomimo tak młodego wieku w jakim odszedł Pan Piotr - zagrał w naprawdę wielu filmach. Choć dla mnie rola w serialu DOM jest bezkonkurencyjna.

ania_chmielarz

Wspomnienia z Krasnobrodzkiej wróciły ciekawe ....

ania_chmielarz

Piotr Grabowski jest królem drugiego planu, ma niesamowicie pokażną filmografię, uwielbiam tego aktora, szkoda ze tak wcześnie odszedł.

ania_chmielarz

Jeśli jesteś jego córką to zajmij się grobem ojca... https://lelum.pl/piotr-grabowski-zmarl-niespodziewanie-po-latach-wyglad-grobu-ak tora-zasmuca-ds-130621/

ania_chmielarz

Tsaaa to co powiecie na dzisiejsza cenzurę na filmSjebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones