Piotr Gulczyński

2,4
358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Gulczyński

G-E-N-I-U-S-Z!!

użytkownik usunięty

fenomenalny i WYBITNY aktor młodego pokolenia skrywający swój talent do produkcji świetnych filmów ...już teraz widzę go u boku lindy i pazury w nowej części kilera...wróże mu świetlaną przyszłośc ..człowiek ma niesamowite wyczucie i talent czystej wody...idealny komediant niczym jim carey...świetny takt i niewyszukany "groźny" charakter niczym marlon brando...LEPSZEGO AKTORA ZE ŚWIECĄ SZUKAC

Także mam wysokie mniemanie o tym wyśmienitym aktorze młodego pokolenia...jest on na najlepszej drodze do zastąpienia lindy na polskiej scenie w kategorii akcja...wysmienity talent tego słynnego już aktora zapewne już niebawem zostanie wykorzystany w superprodukcjach polskich gdyż pomijanie go w najnowszych filmach było by czystą głupotą i hipokryzją...pzdr

kawu3

Mroczki czują oddech na plecach

no proszę a ja od kiedy sięgam pamięcią sądziłam, że trzeba skończyć filmówkę albo być absolwentem akademi teatralnej, aby być aktorem a tu proszę kolega mnie uświadomił, że trzeba być uczestnikiem Big Brothera aby zostać aktorem, no comment

chesterka89

Genialny aktor!!!! Czlowiek orkiestra na palnie filmowym!!! szok!

użytkownik usunięty
Mercury

OSKAR DLA TEGO PANA!!! PO PROSTU GENIUSZ AKTORSKI!!!!

Podpisuje sie pod tym.

moniak04

dałem 10/10 !!! Genialny aktor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chesterka89

Te komentarze bezbrzeżnego oburzenia najlepsze w tej dyskusji :D

Mineły 3 latka i jakoś ta świetlana przyszłość nie została mu wywróżona tak jak piszom niektóre patałachy.

Lestat_18

Wiesz co to ironia?

Lestat_18

idz naucz sie pisac

Lestat_18

Podobno ma zagrać główną rolę w najnowszym filmie Spielberga

choojniak

he HE

choojniak

łee spielberg robi jakieś disco polo wśród filmów :)

użytkownik usunięty
Lestat_18

Podam ci przykład ironii - forumowiczu @Lestat_18 - nigdy, na żadnym forum publicznym, a nawet w życiu, nie spotkałem tak inteligentnego, z dużym dystansem człowieka, jakim jesteś ty, takich jak ty tylko ze świeczką szukać!

Aż piwem się oblałem. Dobre :D

hahahhahhaahah

:)

Goracy

facet ma fach w łapach...z pewnych przeciekow dowiedziałem się ze jego kariera nabrała termpa i gościu grywa regularnie w norweskich kinach,najczęsciej dostaje role typu"zabili go i uciekł" albo różnych szwarcharakterów...wielka szkoda ze norweska telewizja nie dociera do polski poniewaz dyraktor generalny tvp nie wykupił licencji...jesli ktos ma okazje bycia w oslo niech dowie sie jak najwiecej szczegułów o Gulczyńskim bo rośnie nam prawdziwa gwiazda...!

MikiMaus77

Kolejny, który musi wrócić do szkoły, a jeśli jeszcze do niej chodzi to musi się wziąć za naukę pisowni. Pozdrawiam!

Ja widziałem naocznie jak Gulczas pokazał dupę Norrisowi, a potem zatłukł go jak świnię, a jak Norris błagał o litość ten bez litości policzył do nieskończoności i z powrotem.

użytkownik usunięty

Bez przesady. Jego talent aktorski jest po prostu średni.

Najlepszy wpis na filmwebie ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones