Piotr Matwiejczyk

5,7
431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Matwiejczyk

Przypadkiem wszedłem na tę osobę i widzę dużo negatywnych komentarzy, co mnie bardzo cieszy, gdyż nie jestem zwolnnikiem talentu tego Pana.
Kilka lat temu skrytykowałem na forum filmwebu film "Na boso", po pewnym czasie, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu otrzymałem odpowiedź na pewnym portalu społecznościowym od samego Pana Matwiejczyka. Opisał w niej wszystkie swoje "sukcesy", zarządał abym pochwalił się własnymi osięgnięciami ... teraz uwaga cytat: "Dlatego teraz czekam na info o Pańskim talencie, wizjii i czymkolwiek co by przekonało mnie do nie odnalezienia pana i obicia tej uśmiechniętej mordy."

Dlaczego to zamieszczam po takim czasie? Dlatego, że mam do tego prawo i mam również prawo komentować i oceniać według własnego uznania. Taką odpowiedzią jaką otrzymałem Pan Matwiejczyk potwierdził swój poziom i podatnoć na krytykę. Mam nadzieję, że przez te kilka lat przymajniej poziom kultury i dystansu do siebie wzrósł, bo poziom artystyczny filmów dalej jest zbliżony do zera. Pozdrawiam.

_Malus_

- Kim jest Piotr Matwiejczyk?
- Reżyserem i scenarzystą.
- Aha, nigdy o nim nie słyszałem...
:)

_Malus_

dostal nominacje do wezy 2012 za najgorszego rezysera :)

vasil_zajcev

W Polsce nie lubi się ludzi innych, wyróżniających się. Dlatego takie lajno kulturowe jak kartoflane komedie z lat 90-tych i ogólnie gówniane kino jest aktualnie na topie. Tworzy się je z premedytacja, żeby zarobić na kretynach. W muzyce jeszcze gorzej. W sumie jedna wielka prostacka wiocha. A na Filmwebie miernoty acz o 'wysublimowanym guście' dowartościowują się co najwyżej oglądaniem wielkich zachodnich klasyków klasy A,
bo tak wypada. Później mądrzą się i łają twórców,którzy chcą być naprawdę niezależni .

Vaginator

I to jest opinia, która sam chciałem napisać. Czytam te opinie tych wysublimowanych krytyków i mi się źle robi. Piotrek ma inne podejście i za to jest krytykowany. Kup teraz, Piotrek trzynastego są wg mnie sto razy śmieszniejsze od aktualnych wysokobudżetowych filmików z Karolakiem i kolegami...

_Malus_

ja tam za Matwiejczykiem nie przepadam, za jego filmami rowniez
sam tez nakrecilem amatorska parodie amerykanskich slasherow (chyba nawet gorsza niz on - mozecie obejrzec i ocenic http://youtube.com/#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DqYkNb4yHE5E&v=qYkNb4yHE5E& gl=PL )
w kazdym razie, niech facet robi swoje

_Malus_

Powiedz mi jak go znaleźć na Filmweb? chętnie zobaczę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
forzamilan1

Spójrz na swoją hipokryzję, nazywasz mnie pajacem i mówisz, że wyciagam sprawy prywatne na forum publiczne tak? Czy skrytykowałem Pana Matwiejczyka (osobę publiczną) w cztery oczy, czy napisałem do niego list, telegram, czy przez gołębia wysłałem wiadomość- NIE, skrytkowałem go na forum i na forum również oczekiwałem odpowiedzi. Po to na Filmwebie jest profil danego twórcy, aby każdy mógł zamieścić swoją ocenę. Dostałem wiadomość, która mi się nie spodobała i którą nota bene mógłbym połączyć z art 191 § 1, czyli groźby karalne. Postanowiłem jednak to upubliczyć aby pokazać jak moim zdaniem kiepski reżyser jest przekonany o swoim ogromnym "talencie" i jak podatny jest na krytykę zwykłego chłopaczka, który lubi ciut inne kino.

Oglądaj filmy Pana Matwiejczyk, jeżeli sprawiają Ci tak ogromną radość. Tylko nie nazywaj nikogo pajacem nie mając żadnych argumentów. Jesteś napinaczem i tyle, jest piątek ja idę się relaksować przy piwku:) Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zukasz

Uważasz się za kogoś lepszego?

maciekges

Krytykować każdy potrafi ;)

McFlyPL

Więc wg. Ciebie nie wolno krytykować?
Rozumiem, że nigdy nie skrytykowałeś Hitlera, ani obecnego rządu

maciekges

Chodziło mi o to, że każdy może krytykować nie tylko ja,ty,_Malus_ itd.. :)

_Malus_

Niektórzy ludzie powinni mieć zakaz kręcenia filmów. Ten Matwiejczyk jest jednym z nich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zukasz

Hahahahaha. Synka to sobie szukaj wśród kolegów. Wyraziłem swoje zdanie o "twórczości" Matwiejczyka bo w końcu między innymi od tego jest to forum. Kapujesz czy jest to dla Ciebie zbyt trudne? Co się tak spinasz o tego Matwiejczyka? Rodzina jakaś czy co? Facet po prostu kręci gówniane, amatorskie straszydła które zwyczajnie uwłaczają filmowej sztuce. Ale skoro lubisz takie "filmy" to ok, Twoja sprawa.

użytkownik usunięty
Heatseeker

W punkt! Pozdrawiam.

_Malus_

Ja lubię Piotra Matwiejczyka a znam go osobiście. Jak dla mnie robi nie banalne filmy, z ogromną ironią traktuje świat. To mi pasuje. Obejrzałam kilka jego filmów i wiem, że nie boi się ryzyka, ośmieszenia a nawet "debilizmu" jego postacie na planie zawsze cechuje świetna mimika twarzy, niesztuczna i rozbawiająca do łez. Myślę, że jeszcze wiele w swoim życiu osiągnie bo mam ogromną pasje i pozytywne nastawienie do życia.

_Malus_

Bo jest pewna różnica, której nie zrozumiesz siedząc z 4 literami przed ekranem - on się nad tym napracuje, a Ty nie zrobiłeś nic oprócz hejtowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones