Piotr Matwiejczyk

5,7
431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Matwiejczyk

Ja rozumiem że każdy reżyser debiutuje i tworzy taki na wpół amatorski film. Ale wśród innych na wpół amatorskich filmów jest on na tyle dobry że wybija reżysera na lepszy poziom dizeki czemu ma on juz fundusze na to aby jego kolejny film wyglądał jak film a nie amatorskie gówno . On jakby zatrzymał się na etapie tego pierwszego filmu i jego wszystkie filmy są na takim samym poziomie. NIe wiem skąd u niego biorą się czołowi aktorzy. Zakładam że jego stary ma znajomości. Ale mimo to że jakimś cudem ma on do nich dostęp dalej kręci totalne gówno które w jego chyba zamyśle jest śmieszne. Wydaje mi się że on świadomie takie amatorskie gnioty tworzy myśląc że może w ten sposób zachowa pewien klimat. Ale to zły pomysł wszystko co robi trafia moze do tej małej grupki której podoba się jego przyszłość i to wszystko. Ale jak to się dzieje że on cały czas tworzy ? Przeciez te filmy na pewno na siebie nie zarabiają. To jest dla mnie fenomen.

mordarg

Żeby oglądać filmy Matwiejczuka trzeba po prostu przed seansem wyciągnąć kij z dupy. Pozdrawiam.

Kolgore_Trout

To co mówisz można odnieść do filmów typu Epic movie, poznaj moich Spartan, Straszne Filmy, Date Movie i cała reszta tych parodii. Trzeba do nich wyjąć kij z tyłka , odpalić lolka i można bawić się do łez kiedy wszyscy wystawiają im jedynki ale trzeba umieć rozróżnić parodię która mimo kiczu posiada jakiś poziom od totalnej fuszerki którą równie dobrze mogli by nagarać gimnazjaliści z kamerą z zerowymi funduszami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones